Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie plany na mały ogródek-zwierzenia Dorotki :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie plany na mały ogródek-zwierzenia Dorotki :-)

agnieszka_m 21:51, 14 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
pięknie masz Dorotko ta różyczka jest śliczna wogóle wszystkie są piękne a hortensje dają czadu magnolia jak ma dużo pąków u mojej mamy ze dwa może były. Ta róża na ostatnich zdjęciach to Chopin cudna ja też mam ją
____________________
Mój mały ogródeczek :).
AnnaB 22:22, 14 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2015
Posty: 61
Witam Fajny ogród, widzę że kochasz róże-tak jak ja
____________________
...wiele ra­zy po­kaleczysz so­bie dłonie chcąc stworzyć swój piękny ogród..
dorowel 08:13, 15 sie 2015


Dołączył: 25 kwi 2015
Posty: 227
paulina_ns napisał(a)


Wow!! Piękna, jaka to odmiana?

Paulinko nie wiem jaka to odmiana róży, kupiłam ją na rynku w zeszłym roku, była bardzo marna, a w tym roku taka niespodzianka.
____________________
Dorota-Wielkie plany na mały ogródek, zwierzenia Dorotki
dorowel 08:14, 15 sie 2015


Dołączył: 25 kwi 2015
Posty: 227
Aniu, zapraszam częściej
____________________
Dorota-Wielkie plany na mały ogródek, zwierzenia Dorotki
paulina_ns 10:26, 15 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
dorowel napisał(a)

Paulinko nie wiem jaka to odmiana róży, kupiłam ją na rynku w zeszłym roku, była bardzo marna, a w tym roku taka niespodzianka.


Kurcze szkoda, że nazwy nie znasz, ona jest boska!! Piękna masz kolekcje róż. Mi się ona tak strasznie podobają, ale jakoś nie mam ręki do nich. Może mnie Podszkolisz na ich temat, bo mi zawsze je coś łapie, liście usychaja, pojawiają się na nich jakieś plamy i po jakimś czasie z nich rezygnuje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
dorowel 11:38, 15 sie 2015


Dołączył: 25 kwi 2015
Posty: 227
Paulinko, ja muszę różom poświęcać sporo uwagi, pryskam je na różne choroby i pasożyty, a i tak łapią mączniaka i plamistość. Nie przejmuję się tym jednak, bo pięknie kwitną. Nie mam wielu gatunków w ogródku, parę iglaków, rododendronów, wierzb, tuje na około i reszta to same róże, mogę więc się skupić głównie na nich. Jak ktoś ma większą działkę i ogrom gatunków, to róże mogą wydawać się kapryśne i wymagające, bo ciężko wszystkiego dopilnować.
____________________
Dorota-Wielkie plany na mały ogródek, zwierzenia Dorotki
20:31, 15 sie 2015
bywam ...fotki ogladam...nic nie piszę...bo ja raczej z tych małopiśmiennych nie lubie spamu ani czytać ani produkować

rozark 12:26, 16 sie 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Nostalgia u mnie prawie biała od tych upałów
a przędziorek lubi sucho więc ma idealne warunki do rozwoju
____________________
pozdrowionka
dorowel 13:29, 16 sie 2015


Dołączył: 25 kwi 2015
Posty: 227
rozark napisał(a)
Nostalgia u mnie prawie biała od tych upałów
a przędziorek lubi sucho więc ma idealne warunki do rozwoju

Więc u mnie to może jednak być Nostalgia, już myślałam, że to pomyłka odmianowa. Nie przyszło mi do głowy, że zmiana koloru może być spowodowana efektem cieplarnianym
____________________
Dorota-Wielkie plany na mały ogródek, zwierzenia Dorotki
katarzynkak 23:36, 17 sie 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Pozdrawiam
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies