Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 10:27, 10 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej dziewczyny

jezówki mi bardzo szkoda nie wiem co się jej stało, praktycznie dwie sadzonki padły
ale zostawiłam może gdzieś w przyszłym roku odbije
przelana nie była sucho też nie miała nie wiem co się stało moze robale jakies albo grzyb albo kot?

w ogóle na tej rabacie-skarpie wszystko jakoś slabo rośnie
jedynie łubin daje radę chociaż 2 też padły ale jeden odbił
no i szałwia omszona daje radę
z przetaczników 6 ocalały 3
ale już nie ruszam
zobaczymy czy się coś będzie działo czy nie
szkoda mi już tak coś dosadzać a z drugiej strony to rabatka przy samym wejściu
zobaczymy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 11:36, 10 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
moje jeżówki też słabiutkie, nakupiłam jak durna w tym roku w biedrze kłączy i ani jedna nie wyrosła, wiecej juz nie kupię, bo szkoda pieniędzy. Wolę kupić porządnie rozrośnięte sadzonki.

A tak w ogóle to powiem Ci, że Twoja osoba (mimo, iż się nie znamy)jakoś tak pozytywnie na mnie wpływa, przelecę rano nowe wpisy i widzę Twoje i jakoś tak weselej od razu. Może to ta KAWA, którą uwielbiam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
agnieszka_m 12:09, 10 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
ja też kupiłam w biedronie kilka jeżówek i też żadna nieodbiła
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Kawa 13:35, 10 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
iwka napisał(a)
moje jeżówki też słabiutkie, nakupiłam jak durna w tym roku w biedrze kłączy i ani jedna nie wyrosła, wiecej juz nie kupię, bo szkoda pieniędzy. Wolę kupić porządnie rozrośnięte sadzonki.

A tak w ogóle to powiem Ci, że Twoja osoba (mimo, iż się nie znamy)jakoś tak pozytywnie na mnie wpływa, przelecę rano nowe wpisy i widzę Twoje i jakoś tak weselej od razu. Może to ta KAWA, którą uwielbiam



miło mi bardzo
bo ja ogólnie to taka fajna jestem
(i skromna)

ja jezówki kupiłam w sklepie ogrodniczym sadzonka dwuletnia rozrośnięta !! za jedną zapłaciłam 22 zł!!!
3 inne zamówiłam na necie i żadna nie wzeszła z dalii które też kupiłam w necie od tego samego sprzedawcy z 10 wyszły 4 i jeszcze widze że jedna to w ogóle nie taka jaką zamawiałam i za jaką zapłaciłam
ogólnie jakoś w tym roku mi się nie szczęści z zakupem roślin w internecie chociaż zawsze jakś mi szło fajnie
kupiłam też wierzbę iwa klimanroc - wg opisu dostałam pendulę zwykłą masakra jakaś

ale co tam
byle zdrowie było
zobaczymy co dalej
teraz jestem na etapie rozglądania się za żurawkami chociaż ceny mnie powalają na kolana normalnie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 14:17, 10 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
przeczytałam i odpisuję
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 21:03, 10 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
trochę zdjęć
róża coraz bardziej się rozwija i jest coraz ładniejsza


ostróżka

róża na pniu która jakoś tak słabo kwitnie jak na razie mam nadzieję że się obudzi pączków ma dużo

i piwonia kiedyś całkiem jasna teraz z różowymi rameczkami???


i ogólny obrazek
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Tesska 21:46, 10 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
piękny widoczek z ogrodu a piwonia rewelacja ,, nie wspomne o różach , jezeli chodzi i jeżówki to moje wszystkie ruszyły kupiłam na All no chyba tylko 1 zgniła ale np miałam 2 akanty posadzone i wszystko zmarzło
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
07_Rene 22:16, 10 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Wypasiona ta ostróżka Piwonie piękne. Pachną?
Czytam, że szykujesz się na żurawki Nie wiem ile potrzebujesz, ale zawsze możesz kupić kilka i podziewlić (rozmnożyć), bo one szybko rosną, jak się je podlewa i dokarmia.
Ja tak robiłam w ubiegłym roku, choć po 3-4 zł kupowałam na targu, w tym roku to już trzeba dychę dac albo i wiecej. Powariowali!
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
jolka 22:22, 10 cze 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kamilka, ile TY masz pięknych kwiatów u siebie!! Róże prześliczne, ostróżka piękna, anemony urocze, zwłaszcza ten biały mi się podoba. A łubiny też super rosną. No i piwonia moja ukochana, a nie mam ani jednej Co do jeżówek, przykra sprawa. Ale, jakby coś ... to ja mam mnóstwo. Zobaczymy jakie będą, i na jesień możesz przyjeżdżać po nasionka A te zwykłe białe, naprawdę nieźle się sieją
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
agnieszka_m 06:31, 11 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
piwonia jest piękna muszę się chyba zaopatrzeć w piwonie bo niemam
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies