Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 11:24, 12 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Agatorek napisał(a)
Fale i koła, mój typ

Ładnie Ci ruszyło już (prawie ) wszystko . Takie energetyczne kolorki, lubię wiosnę

dzięki
linie proste to nie ja
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
greg66 09:42, 13 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Witaj Przylazłem do Ciebie od Juzi i kolejny piękny ogród zaznaczam do oglądania. Na razie na szybko bo do pracy lecę. Już kukliki kwitną muszę swoje dziś obejrzeć. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Kawa 11:16, 13 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
greg66 napisał(a)
Witaj Przylazłem do Ciebie od Juzi i kolejny piękny ogród zaznaczam do oglądania. Na razie na szybko bo do pracy lecę. Już kukliki kwitną muszę swoje dziś obejrzeć. Pozdrawiam serdecznie


Witaj witaj!!!
Miło mi że przylazłeś

Kukliki buchnęły przed wczoraj ale i tak jeszcze dużo w pąkach


Twój wątek znam od dawna i podziwiam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 11:24, 13 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ciepło i wiatr bardzo szybko wysuszyły wierzchnią cześć ziemi - nie da się plewić, znaczy da się ale nie mogę z uwagi na kontuzję łokcia jestem teraz ograniczona z jakimś większym wysiłkiem
moze i dobrze

niedługo te wolne przestrzenie będą całkowicie zarośnięte
do przesadzenia został mi "żółwik" bo znowu zniknie w gęstwinie

kukliki zaczęły kwitnąć i bez wreszcie bardziej sie rozwinął, i dorenboski puściły listki hosty w szoku byłam jak bardzo urosły chyba w 2 dni no i piwonie

albo ja ślepa jestem i chodzą z zamkniętymi oczami albo naprawdę wszystko bardzo buchnęło do góry

kocimiętka zaczyna
wielkie kule w gotowści
czekam bardzo bo uwielbiam jak wszystko wokół nich buczy od pszczół

amangogawy kwitną cudnie - jedna tylko coś słabiej, jabłonka royality też
zawiodły w tym roku w kwitnieniu pissardi - słabo, wiśnia feburary red - bardzo słabo, kanzan- chyba nie będzie nawet 1 kwiatka

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 11:26, 13 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
niedawno nabyte epimedium mam nadzieję będzi erosło
resztkowe jakieś tulipany sprzed 3 lat gwiazdorzą , brunnery szaleją a klonik jest cudny
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 12:53, 13 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawciu, wszystko buchnęło, ale też wiele roślin oklapło przez ten nagły skok temperatury. Część drzew, ledwo zdążyła rozkwitnąć, a już przekwitła i straciła kwiaty. Coś trudna ta pogoda ostatnio...

ściskam i buziam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Juzia 18:20, 13 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
Zarośnięte wolne przestrzenie bardzo pożądane

Amanogawy zazdroszczę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Agatorek 19:27, 13 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale masz kępiska rozchodnikowe, super
Brunnery bardzo mi się podobają, muszę w końcu gdzieś podjechać i kupić.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anda 20:25, 13 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Ślicznie Kami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ajka 23:48, 13 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4058
Amonagawa przepiękna. Nie da się obok niej przejść obojętnie. Myślę, że sobie kiedyś kupię, może już niekoniecznie w tym roku. Jest na tyle wąska, że chyba nie problem ją wcisnąć.

Poletko brunner cudowne, mam dwie sztuki i chcę więcej Ale chcę pomieszać różne gatunki, może też z białymi kwiatkami.

Kocimiętka już ci kwitnie? Kupiłam jedną sztukę, ale nie ma jeszcze żadnego kwiatka.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies