Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 14:38, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ekran z cisa jest dalej za stożkiem cisa nie ma on jest sam malutki samusieńki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:40, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o takim czymś myślę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
14:40, 30 lis 2017
iwka napisał(a)
Ty się nie śmiej, ale moja głowa nie koduje takich faktów niby wiem co i jak, ale jak przyjdzie co do czego to długo muszę się zastanawiać niestety pamięć mam do d...y, a najgorsze jest to że brakuje mi czegoś do obiadu np, zatrzymuję się do sklepu robię zakupy i w domu okazuje się że mam wszystko oprócz tego po co pojechałam i nie żartuję, wcale to mnie nie śmieszy


ja pisze kartke ...nigdy nie zapominam ...a teraz nowoczesny telefon ma funkcje notatki ...to juz nawet kartka nie potrzebna ...wszystko w maszynie jest
Anda 14:41, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Iwka, ja tez tak mam. Dlatego juz od trzech dni robie mus czekoladowy - najpier nie mialam smietany, potem cukru. Skleroza
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:42, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
iwka napisał(a)
Ty się nie śmiej, ale moja głowa nie koduje takich faktów niby wiem co i jak, ale jak przyjdzie co do czego to długo muszę się zastanawiać niestety pamięć mam do d...y, a najgorsze jest to że brakuje mi czegoś do obiadu np, zatrzymuję się do sklepu robię zakupy i w domu okazuje się że mam wszystko oprócz tego po co pojechałam i nie żartuję, wcale to mnie nie śmieszy

no to musisz się odstresować i rozwiązywać krzyżówki
ale ponoć to z wiekiem idzie hiihih
kofffffam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 14:43, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Kawa napisał(a)
o takim czymś myślę


Ladnie
A pomiedzy kulkami przed stozkiem to co ma byc?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:56, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)


Ladnie
A pomiedzy kulkami przed stozkiem to co ma byc?

moga być zawilce wiosenne białe bo mam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sylwia_slomc... 14:59, 30 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
A jakby tego stożka zrobic z trzmielin, kulki ewntualnie też można zrobić z nich , albo z suchodrzewu- śliczne są , tylko miejsce osłonięte wymagają bo na wygwizdowni podmarzają. Chodzi mi o to, że trzmielina będzie widoczna na tle cisowego ekranu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 15:04, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Kawa napisał(a)

moga być zawilce wiosenne białe bo mam


A moze hameln, i to wszystko podsadzic cebulica i krokusami?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 15:10, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
sylwia_slomczewska napisał(a)
A jakby tego stożka zrobic z trzmielin, kulki ewntualnie też można zrobić z nich , albo z suchodrzewu- śliczne są , tylko miejsce osłonięte wymagają bo na wygwizdowni podmarzają. Chodzi mi o to, że trzmielina będzie widoczna na tle cisowego ekranu.

Sylwuś nie jakoś trzmielina ie
i nie ma tam ekranu za stożkiem nei ma ekranu
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies