Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

sylwia_slomc... 12:33, 30 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
To może dodaj tam jakieś kulki zimozielone na pniu, wyższe i niższe , a jak na święta dodasz światełka będzie urokliwie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kawa 12:34, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
coś jakby tak i dalej zostawić te jezówki i rozchodniki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 12:35, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
sylwia_slomczewska napisał(a)
To może dodaj tam jakieś kulki zimozielone na pniu, wyższe i niższe , a jak na święta dodasz światełka będzie urokliwie

no właśnie Sylwus myślałam o takich na nożce niskiej np tujkach?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sylwia_slomc... 12:35, 30 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
cena.....hmmm a jakbyś sama w kulkę poprowadziła z takich ciut wyższych zwykłych, szmaragdów na przykład? Ja kulkę szmaragdową na wys ok 80 cm kupiła m rok temu po 20 zeta.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kawa 12:36, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
sylwia_slomczewska napisał(a)
cena.....hmmm a jakbyś sama w kulkę poprowadziła z takich ciut wyższych zwykłych, szmaragdów na przykład? Ja kulkę szmaragdową na wys ok 80 cm kupiła m rok temu po 20 zeta.

no myślałam o szmaragdach ale wolałabym na niskiej nóżce takiej jakby kulki w powietrzu
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 12:36, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Nie no, nie przesadzaj hamelnow. One pieknie tam pasuja. Wiesz, "lepsze" jest wrogiem "dobrego"
Ten cisek z tylu urosnie przeciez. A rozchodniki teraz ladnie nie wygladaja?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 12:39, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)
Nie no, nie przesadzaj hamelnow. One pieknie tam pasuja. Wiesz, "lepsze" jest wrogiem "dobrego"
Ten cisek z tylu urosnie przeciez. A rozchodniki teraz ladnie nie wygladaja?

rozchodniki pod ciężarem kwiatów mi się rozlazły i musiałam ściąć
ogólnie chodzi mi o część tą
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 12:44, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Jesli masz miejsce to dosadz tam cos na pniu, ale prosze, nie wywalaj hamelnow
Rozchodnikom tam najwyrazniej za dobrze u Ciebie Na wiosne w dugiej polowie maja przytnij je do polowy. Zakwitna tak ok. 2 tyg. pozniej, ale nie beda sie tak pokladac, bo kwiaty beda lzejsze, nie takie "tluste"
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 12:49, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewunia hamelnów bym nie wuywaliła tylko jakoś przesadziła - uporządkowała
nie wiedziałam że w 2 połowie maja można przyciać - i że tak zakwitną??
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zoja 12:51, 30 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kamilka wydaje mi się, że u Bacowej był taki zakątek gdzie miała kulki tuj-danic pomiędzy nimi rozchodniki, przed żurawki, za hortensje i jakieś trawy... chodzi mi o to, że w pełni kwitnienia to wszystko 'zjada' kulki i podobno im nie szkodzi...
mogłabyś posadzić kulkę na pniu i wtedy mialabyś ją zimozieloną teraz, a 'zjedzoną' w sezonie kwitnienia rozchodników

____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies