Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Anda 14:24, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Kamilka, a takie cos w PL zimuje? Chamaecyparis obtusa 'Nana Gracilis'
Bo ladnie to wyglada na nozce, rosnie wolno, a przycinac nie trzeba, bo naprawde wyglada zawsze ladnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anka_ 14:27, 30 lis 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
iwka napisał(a)
... Cisy można kupić tańsze, wiem że była nagonka na tego z Zapolic ale moje żyją i za kilka złotych można fajne kulki wyprowadzić.
Moje też żyją... na 150 straciłam 4 sztuki, w tym 2 miały ciachnięte korzenie przy wykopywaniu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kawa 14:28, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
widziałam w niektórych ogródkach to pewnie zimuje tak myślę
hihihi za bardzo skomplikowane pytania mi zadajesz przecież wiesz że ja ogrodowy niedouk
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 14:29, 30 lis 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
to cyprysik tępołuskowy, widziałam kiedyś w necie fajny jest

mi się wydaje że układ stożków i kulek będzie dobry.

pogubiłam się, ta kulka cisowa rożnie na innej rabacie ?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 14:30, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
iwka napisał(a)
to cyprysik tępołuskowy, widziałam kiedyś w necie fajny jest

mi się wydaje że układ stożków i kulek będzie dobry.

pogubiłam się, ta kulka cisowa rożnie na innej rabacie ?

ta moja - co ją "formuję"??
rosnie z dwoma inymi koło ambrowca na tegorocznej rabacie
edit
u mnie się pogubiłaś?
hihih 3 rabatki mam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 14:30, 30 lis 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
anka_ napisał(a)
Moje też żyją... na 150 straciłam 4 sztuki, w tym 2 miały ciachnięte korzenie przy wykopywaniu.
haha Ania to ja bardziej stratna jestem, na 40 4 wypadło ale te widzę ze grubieją w oczach
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 14:32, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Musialabys przesadzac i tego duzego cisa, i tego malego? Bo z tych malych z tylu prze plocie bedzie ekran, tak?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:34, 30 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)
Musialabys przesadzac i tego duzego cisa, i tego malego? Bo z tych malych z tylu prze plocie bedzie ekran, tak?

tak będzie ekran który jest powtórzony w dalszej części rabatki
duży cis rośnie na końcu rabatki i trochę mi go żal że taki niedoceniony
ale nei wiem czy go ruszać
czy małego ciska podsadzić małymi swoim sposobem tworzonymi kulkami i czekać aż to urośnie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 14:36, 30 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Na tle ekranu z cisa tego stozkowatego cisa widac nie bedzie chyba, czy sie myle?

Kulki cisowe wygladaja cudownie i wg mnie to by swietnie sie zgralo z ekranem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 14:38, 30 lis 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ty się nie śmiej, ale moja głowa nie koduje takich faktów niby wiem co i jak, ale jak przyjdzie co do czego to długo muszę się zastanawiać niestety pamięć mam do d...y, a najgorsze jest to że brakuje mi czegoś do obiadu np, zatrzymuję się do sklepu robię zakupy i w domu okazuje się że mam wszystko oprócz tego po co pojechałam i nie żartuję, wcale to mnie nie śmieszy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies