Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

iwka 10:48, 09 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Wysłałam Ci priva
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 11:09, 09 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5776-pogubilam-sie-po-drodze
____________________
Pogubiłam się po drodze
agnieszka_m 11:21, 09 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
witam
brzozy ładnie wyglądają wzdłuż alejki. Ciekawie się u ciebie w ogrodzie robi, róże w tym murku ślicznie wyglądają a jeszcze jak zakwitną będzie ładnie
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Pomarancza 11:24, 09 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Szłwię ci polecam, co się na nią patrzę, to się uśmiecham .
Ma taki soczysty, intensywny kolor, zupełnie inny, niż lawenda, która zresztą też bardzo lubię. Czekam cierpliwie, aż mi się rozrośnie w większe plamy, to będzie leszcze fajniejszy efekt.
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
amelia_b 11:50, 09 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Dziękuje iwka za priva bez Ciebie bym nie dała bym rady, a tak szybciutko bezboleśnie i po kłopocie.

Agnieszko o tych brzozach to już legendy krążą. Miałam 4 mam 3 sztuki. Tak mnie mąż wnerwił że gołymi rękami jedną połamałam, a teraz się ze mnie nabija "mój ty tupolewku". Szwagier natomiast radził żeby za głęboko nie sadzić bo ciężko potem znowu przesadzać. To mój stwierdził że teraz w doniczki posadzi i sobie z nimi będę mogła latać jak by mi się koncepcja zmieniła. Teściowa namawiała że następnym razem jak się wkurzę to żebym sobie w murek pokopała albo w taczkę a nie się drzewka czepiłam No niestety ja jestem temperamentny narwaniec , a nie ostoja spokoju.

Pomarańczko no teraz to u mnie kompletnie nic nie kwitnie, a nie żurawki ale tych kwiatów to prawie nie widać Szałwii zamówiłam 6 szt: 3 fioletowe i 3 różowe. ciekawe w jakim stanie przyjdą te roślinki.

Wczoraj kupiłam fioletowa budleje, taniocha 11 zł, dokopię jeszcze 2 i w grupie posadzę.
____________________
Pogubiłam się po drodze
agnieszka_m 12:00, 09 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
ja mam budleję ale niejestem z niej zadowolona na zdjęciach wygląda całkiem inaczej niż w rzeczywistości, zastanawiam się nad jej usunięciem
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Pomarancza 12:10, 09 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Też wsadziłam fioletową budleję, ale na razie jedną - na próbę. Jak mnie rozczaruje, to pójdzie na kompost.
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
amelia_b 21:03, 09 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
A niech sobie rośnie ma gdzie i jest szansa że coś mi będzie w tym roku kwitnąc.
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 09:31, 10 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Przyszła pora na przedogródek.


W pierwszej rabatce wylądował samotny miłorząb, do towarzystwa dorzuciłam mu 2 trawki żeby nie był taki samotny.

Do drugiej powędrowała zdobycz od teściowej I ja zaczynam chorować na kulki bukszpanowe

Trochę łysa od spodu, ale mam nadzieje że się z czasem zagęści od dołu, tylko się teraz zastanawiam jak to ciąć zęby krzywdy nie zrobić?
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 09:45, 10 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Zamówiłam jeszcze turzycę japońską Ice Dance, turzyce Evergold, konwalniki i hakonechloa. Mam to zamiar w przedogródku posadzić. Chce to wysypać też korą, i nie wiem czy mi konwalniki nie zginą, pewnie się zleją kolorystycznie.
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies