Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Handmade by Elka

Pokaż wątki Pokaż posty

Handmade by Elka

bozga 21:53, 28 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Jaka przewrotność losu, ja bezskutecznie uganiam się za tą odmianą i juz 2 x kupiłam sadzonki źle oznaczone a Ty masz ich cały łan ! Jestem prawie pewna , że to White Dome. Możemy się wymienić, ja Ci na jesień prześlę duży krzaczorek Anabell a Ty mi White Dome
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
irys 23:58, 29 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2011
Posty: 85
Witam, masz wątpliwości, co posadzić przy różach, zobacz zdjęcia

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5534-hortensjada?page=24#


To właśnie u Bożenki- Hortensjada .
Wygląda na płomyk ( floks) szydlasty, ładnie zakrywa brzeg rabaty i nie zarasta tak jak dąbrówka. U mnie dąbrówka rozrosła się niepokojąco - na słonecznej rabacie - i właśnie się za nią wzięłam.
____________________
Jana 18:50, 30 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Piękne Twoje jeżówki. Czy mogę w wolnym czasie prosić o zdjęcie z bliska perowskiej?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
chelll 21:43, 30 lip 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Dziękuję za wizytę. Oczywiściedam fotę, zrobię ją jutro. Choć w tym roku nie wyglada efektownie, bo się położyła pod wpływem silnego deszczu. W ubiegłym roku sterczała do wiosny. Wyglada pięknie. Z pewnością jeszcze jej dosadzę, warto, jest niemal bezobsługowa. Do jutra.
____________________
Handmade by Elka
Jana 22:41, 30 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Dziękuję wpadła mi w oko. Podobnie jeżówki, ich pierwsze zdjęcie jest dla mnie the best. Ja też wysiałam je pierwszy raz z nasion, ale zakwitną w przyszłym, przynajmniej mam taką nadzieję. Mamy takie same jak widzę zainteresowania i łączy nas jeszcze brak czasu. Pozdrawiam
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
chelll 07:49, 31 lip 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Jana, perovska dla Ciebie - z bliska i daleka. Niestety w tle szybka podpora, którą widać i szpeci, ale po deszczy gałązki sie położyły i było znacznie gorzej. Koniecznie wiosną trzeba jej załozyć obręcze.
POzdrawiam, Jana
____________________
Handmade by Elka
Jana 09:11, 31 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Dziękuję, ładna jest. Moje Vanilki też się tak położyły, już kombinuję z czego zrobić obręcze bo u mnie w sklepach nie widziałam....
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
chelll 12:36, 31 lip 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
MI mąż uspawał obręcze z drutu. Spełaniają swoją rolę. Teraz jednak doczytałam, że zdarza sę, iż pod ciężarem przemokniętych w czasie ulewnego deszczu kwiatów łamią się całe gałązki. Teraz się martwię, czy dobrze zrobiłam...
____________________
Handmade by Elka
Asisko_2005 19:09, 02 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Chelll doczytalam, ze masz nadwyzki jezówek i rózy okrywowej . odsprzedalabys kilka sztuk? Pokryje rowniez koszta kuriera.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Astrantia 10:45, 04 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 159
Witaj Chelll, ładne to Twoje ogródkowo... Śliczny domek kupiłaś wśród sosen... I widzę, że rękę do roślinek masz jak Iwka - wsadzisz kawałek kłącza/patyka i Ci rośnie i kwitnie A perovskia u mnie wymarzła, widać u Ciebie jej lepiej, niech rośnie Pozdrawiam
____________________
Zmiany przychodzą tylko wtedy, gdy ruszamy pod wiatr swoich nawyków... Kasia: witam-wszystkich-ogrodomaniakow ; 1-2-3-ogrod-start
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies