Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Handmade by Elka

Pokaż wątki Pokaż posty

Handmade by Elka

chelll 12:57, 04 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Wkurzona jestem. Przyjechały rośliny kupione przez Internet. Gdy je zobaczyłam, pomyślałam, że do wysyłki wybierają chyba te najgorsze. Trzeba wstydu nie mieć, żeby taki badziew sprzedawać i nazywać się szkołką roślin A na dodatek wysłane bez uzgodnień w upał dobijajacy do 40 stopni!!!Sami popatrzcie... Własnie stracili klienta.
____________________
Handmade by Elka
Asisko_2005 16:37, 04 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
No ja też już nie raz się przejechałam, teraz piszę do sprzedającego przed zakupem i proszę o aktualne fotki sadzonek, roslin. Z góry zaznaczam, ze jesli roślny będę odbiegały wyglądem od tych na fotce, bedą mniejsze czy chore, to wystawiam negatywa. Jedna osoba wprost napisała, ze w takim razie mam nie licytować, bo mi nie wyślę.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Tess 16:47, 04 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Daj na pw. co to za szkółka.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
iwka 17:02, 04 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mi tez, bo ciągle coś kupuję.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
chelll 18:13, 04 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Iwka, Tess, wysłałam. Mam nadzieję, że te rośliny choć przeżyją w 30 % Mam dwoje małych dzieci, mieszkam na wsi, wszędzie daleko. Nie mam ochoty, sił ani czasu, żeby jexdziź po szkołkach w dobie Internetu. Kupuję, nie wychodząc z domu, żeby ułatwić sobie zycie. szkoda, ze nie wszyscy są uczciwi...
____________________
Handmade by Elka
bacha2224 18:18, 04 sie 2015


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witam,śliczny domek,pięknie zapowiadający się ogród.
Co robisz że ta lawenda jest tak ładnie rozrośnięta,ja z zakupów roślinek przez internet się wyleczyłam.pozdrawiam .
____________________
Lawendowy kredens
chelll 22:18, 04 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
bacha2224 napisał(a)
Witam,śliczny domek,pięknie zapowiadający się ogród.
Co robisz że ta lawenda jest tak ładnie rozrośnięta,ja z zakupów roślinek przez internet się wyleczyłam.pozdrawiam .

Dziękuję za miłe słowa. Do lawendy nie przykładam ręki Rosnie w piachu i w bardzo słonecznym miejscu, to chyba lubi. Gdy chciałam jej pomóc i podlałam obficie, dostała grzyba. Musiałam ją mocno przyciąć. Teraz jest po wizycie u fryzjera i nie wyglada tak dobrze. Mam nadzieję, że wróci do formy.
Teraz lecę do Ciebie
____________________
Handmade by Elka
AnnaCh 22:44, 04 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Witaj, masz piękny domek i ogrom pracy za sobą. Efekty już są i to oszałamiające
Pozwolisz, że będę do Ciebie zaglądać częściej?
Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
chelll 22:50, 04 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Zapraszam serdecznie. Zaraz wpadnę z rewizytą
____________________
Handmade by Elka
06:18, 06 sie 2015
Chelll odpisałam na twój post w nowym wątku ...nie ukrywam ze spadłam z fotela ...ale nie rycz po nocach plisss!!! ...tylko wyciagnij wnioski


zakupy w necie też robiłam w maju i czerwcu (pokazałam zdjecia oraz odesłałm im ten badziew, wykłociłam sie o zwrot pieniedzy za przesyłke też) ...takie marne rosliny jak sie wysyła to ja nazywam to oszustwem internetowym... ale jak się trochę z dziweczynami porozmawia to są takie adresy gdzie można zamawiać śmiało.

prv.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies