Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pwl 14:06, 10 cze 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Działasz na całego. wszystko wygląda świetnie no i ten klimat "śródziemnomorski" w ogrodzie
____________________
paweł
Safoya 19:49, 10 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
gardenarium napisał(a)
Safoya, przytnij irgę, dużo zyskasz bo się rozgałęzi i szybciej pokryje powierzchnię


Danusiu barzdo Ci dziękuję za cenna radę. Nie widziałam co z tymi kikutami zrobic Zaraz polecę i to zrobię.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Safoya 19:52, 10 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Cieszę się, że wam się podoba
Kolejne angielki zaczynają kwitnąć. Pogoda deszczowa, więc zdjęcia na razie z domu.
\

Na tymczasowym przedogródku zaczynają kwitnąć naparstice. Na razie jedna efektownie wyglada, ale doliczyłam 15 sztuk
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Safoya 19:53, 10 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
ell napisał(a)
Nawet bardzo fajne!
Maja mam pochodzi z Miłobądza przy Tczewie.Czasami jeszcze tam jeździmy odwiedzić Wujcia Wariatuncia. Tereny tam naprawdę są piekne i ten las w Sobowidzu... jakieś 7 lat temu byłam w nim ostatnio.


To troszkę inne tereny, ale tam też pięknie : ) My jesteśmy bliżej półwyspu.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Gardenarium 06:19, 13 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czy pozwalasz naparstnicom się rozsiewać swobodnie, czy jakoś ograniczasz im gdzie mają rosnąć?
Uwielbiam białe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Safoya 23:47, 13 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
gardenarium napisał(a)
Czy pozwalasz naparstnicom się rozsiewać swobodnie, czy jakoś ograniczasz im gdzie mają rosnąć?
Uwielbiam białe


Danusiu mam darmowa dostawe naparstic i sadzę je gdzie chcę. Moja babcia ma ogród w którym rozrastają się jak chwasty. Już drugi sezon od niej podbieram Wadą jest to, że nie widzę koloru bo odsadzam je kiedy jeszcze nie kwitną. W tym roku najwięcej mam właśnie białych i również najbardziej je lubię. Sama nie jestem w stanie odróżnić młodej naparstnicy od chwastów i niestety wyrywam je

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Safoya 23:50, 13 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Moja różanka powoli rozkwita. Widzę, że mam ogromne opóźnienia w stosunku do innych Ogromna większość róż u mnie w pączkach.










Tylko tego cuda nie potrafię nazwać - piękna pachąca, zdrowa o dużych kwatach róża
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Safoya 00:37, 14 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Proszę o pomoc. Kupiłam 5 żółtych tuj auera nana no i mam kłopot. Do tej pory nie miałam ani jednej tuji w ogrodzie - jakoś do niczego mi nie pasowały. Nawet nie specjalnie chciałam je mieć, ale potrzebuję roślin zimozielonych. Z czym mogłabym zestawić te tuje?
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
monteverde 01:01, 14 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
o identyfikację róży poproś Anię S lub Viki, może gdzieś , gdzie będzie stała ławeczka , fioletowe kwiaty by pasowały, może rh?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Safoya 01:10, 14 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
A wiesz, że myślałam gdzieś i miejscu na dole między rh A fiolet i niebieski obowiązkowo
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies