Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

monteverde 00:55, 07 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja mam Dammerę, bardzo się rozrasta, ładnie skarpę zakryje , wiąz super i miłorzęby
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
justi 09:24, 07 cze 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Mi też się miłorzęby bardzo podobają. Ciekawe czy trzeba je przycinać czy same zachowują ładny kulisty pokrój.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Sebek 19:04, 07 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No pięknie u Ciebie. Może kup sobie bros na mrówki - bo u mnie działa. Szkoda byłoby roślin.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 22:33, 07 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A jak posadziłaś tą irgę?powtykałaś do ziemi?czy miały korzonki?bo ja bym sobie na skarpę może taką zapodała?jak szybko rośnie?

Ładne masz to wzgórze
____________________
U Matki
Safoya 00:47, 10 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Justi widziałam kiedyś takie dorodne okazy i były kuliste. Jeżeli będą bardzo niesforne to je przytnę

Sebek a czy ten bros nie wpływa negatywnie na rośliny? Widzę, że pod każdą różą mrówki budują gnazda

Bodga irgi miały już korzonki. Kupiłam tanio młodziutkie sadzonki. Na takiej nasłoneczniej skarpie raczej by sie nie ukorzeniły.

Mam swoje pierwsze piękne róże - obie bardzo pełne, chociaż na zdjęciu tegi nie widać bo jeszcze w pączkach. Mam kłopot z kartą graficzną i udało mi się sciągnąć tylko jedno zdjęcie.
Różowa to comte de cambord, cudownie pachnąca róża historyczna z 1860 roku - scięłam jedna a pachniał cały parter. Morelowa to Chippendale. Czekam na resztę - pączków są setki!



Wczoraj wieczorem zobaczyłam nowe zjawisko -wędrującą chmurę po ziemi. Szybko poleciałam po aparat bo pędziła jak samochód wyścigowy i uchwyciłąm ją z ręki w ostatnim momencie. Zdęcie nie oddaje w żadnym razie uroku widowiska.

Przepraszam za jkość zdjęcia

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
monteverde 01:09, 10 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jakie to miasto ze wzgórza oglądasz, bo ładnie zdjęcie wyszło) może to jakiś meteoryt leciał?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Safoya 01:22, 10 cze 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Ha! Dobre - ta plama na zdjęciu to syfek z matrycy Muszę ją wyczyścić. Po prostu jestem w trybie awaryjnym i nie mogłam technicznie poprawić tego i tak kiepskiego zdjęcia. Chmura jest przy ziemi.
A widzę ze trzy miasta. Między innymi Gdynię. Sąsiedzi obok widzą nawet Hel jak jest super przejżyste powietrze.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
monteverde 01:25, 10 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bardzo fajne miejsce)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ell 06:23, 10 cze 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Nawet bardzo fajne!
Maja mam pochodzi z Miłobądza przy Tczewie.Czasami jeszcze tam jeździmy odwiedzić Wujcia Wariatuncia. Tereny tam naprawdę są piekne i ten las w Sobowidzu... jakieś 7 lat temu byłam w nim ostatnio.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Gardenarium 08:25, 10 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Safoya, przytnij irgę, dużo zyskasz bo się rozgałęzi i szybciej pokryje powierzchnię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies