Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Matka 15:38, 25 maj 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Kochana, jak ja bym chciała mieć tak na tarasie jak u Ciebie!!!a pokazałąbyś taras w całości?i ten stolik-jeśli można poprosićślicznie, poprostuy cudnie!lubię taki styl, ale z braku finansów, oby narazie, nie mogę sobie pozwolić na takie kompozycje!
____________________
U Matki
Safoya 15:48, 25 maj 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Bogda postaram się zrobić dla Ciebie taras - jest duży i na razie straszy betonem. Marzy mi się kamień, ale nie da się wszytkiego na raz zrobić. Stolik nie był drogi bo dałam go zrobić naszemu "wsiowemu" majstrowi - miał dokładny instruktaż . Roślinki też nie wyszły dużo - średnio 3 zł za sztukę. Po prostu rozrosły się w szklarence. Nawet bluszcz rozerwałam na kilka kępek i rozsadziłam. Osłonki są niemal free - malowałam sama. Za te szare zapłaciłam 12 zł w brico marshe. A moje wszystkie rh kupiłam po 20 zł za sztukę (niektóre bardzo okazałe) na przecenie po zimie. Wygładały biednie i mąż na mnie krzyczał, ale oberwałam im brązowe listki i teraz pięknie odbiły.
Nie mam niestety dostępu do ogrodniczych centrów, więc zbieram. Często kupuję roślinki z lidla np. zgarnęłam ostatnio lawedę i te białe różyczki. Mają atrakcyjne ceny no i mam blisko


____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Matka 15:51, 25 maj 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Safoya, naprawdę jestem pełna podziwuświetne aranżacje!mój taras też w betonie oczy moje smuci!więc nic się nie przejmuj swoim!ale pokaż, pokaż...ciekawam bardzo!
lece popatrzeć Twój cały wątek, że też tego nie zrobiłam wcześniej
____________________
U Matki
Ewa 15:55, 25 maj 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
O! bardzo urokliwie u Ciebie na tarasie z roślinkami, widoczek również czarujący
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Safoya 15:56, 25 maj 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Bogda napisał(a)
Safoya, naprawdę jestem pełna podziwuświetne aranżacje!mój taras też w betonie oczy moje smuci!więc nic się nie przejmuj swoim!ale pokaż, pokaż...ciekawam bardzo!
lece popatrzeć Twój cały wątek, że też tego nie zrobiłam wcześniej


Oj a ja część zdjęć pokasowałam już.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Matka 15:58, 25 maj 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
No właśnie-doczytałam, że skasowałaśszkoda, ale znam ten problemkiedyś mi ktoś tak zdjęcia podebrałnieuczciwcy!!!)
To będę na bieżąco do Ciebie zaglądaćczekam na fotki tarasuale donice fajne masz-już kilka oosób chyba ma takie tutajte ceramiczne z taką poświatą białego i opaską na górzegdzie kupiłaś?
____________________
U Matki
aldona 17:21, 25 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Mieszkasz w pięknym miejscu i najbliższe otoczenie też potrafisz zaczarować. Podobają mi się Twoje kompozycje, takie stylowe.
____________________
Ogródek Aldony
Safoya 17:45, 25 maj 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Bardzo się cieszę, że wam się podobają. Odkryłam u siebie nową pasję - kwiaciarstwo

Bogna Będę dłużej "wieszała" zdjęcia
Tutaj mam dla Ciebie taras, który jest w kształcie litery L i ma schody z obu stron. Niektóre zdjęcia są sprzed 2 -3 lat - od początku sadziłam biel i niebieski nie wiedząc nawet ci sadzę. Mam takie dziury w tarasie. Cały czas je zmieniam. Niestety nie wszystko chce tam rosnąć, ale hortensja pięknie mi się rozrosła. Mam nadzieje, że nie przeszkadza Ci bałagan budowlany

... <- tylko te usunęłam
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
monteverde 17:51, 25 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mnie nie, a co to za roślina z zielonymi owocami ostatnie zdjęcie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Pwl 18:01, 25 maj 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Safoya, taras jest piękny poza tym samo miejsce na wzgórzu.. cudnie
Planujesz go czymś obłożyć czy zostaje taki "naturalny", szary też dobrze
wygląda
____________________
paweł
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies