Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

07_Rene 10:08, 15 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Też się witam☺
intrygujący tytuł wątku mnie ściągnął.
Fajnie że chcesz w pasować ogród w otoczenie. Moim zdaniem to dobre założenie.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Warmia 10:10, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
O, szersze kadry Aż tak fotogeniczny to mój ogród nie jest. Jeszcze nie teraz.
Na pocieszenie


____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
omelka1 10:15, 15 cze 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Zdjęcia rób nawet tych najmniej atrakcyjnych miejsc.Za rok lub dwa będziesz mogła porównać jak zmienił się Twój ogród a napewno się zmieni.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Warmia 10:17, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Dla drugiego i każdego następnego gościa
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 10:22, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
omelka1 napisał(a)
Witaj.
Już trochę zagospodarowane to twoje pole.Jeżeli brakuje Ci cienia to może kup jeden większy egzemplarz żeby chociaż trochę osłaniał.U siebie żeby można było siedzieć na tarasie/strona południowo-zachodnia/posadziłam pnącze Dławisz.W tej chwili po 4 latach mam tak zarośnięte że mogę na nim siedzieć cały dzień w największe upały.


Plan zacienienia tarasu jest (miejsce południowo-zachodnie), ale wiąże się to niestety z finansami. Mój M sam zrobi zadaszenie, które po części będzie zadaszeneiem pełnym, a po części pergolą , po której pójdzie jakieś pnącze. To wszystko niestety tylko plany.
A o dławiszu poczytam, dzięki za podpowiedź.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 10:26, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
omelka1 napisał(a)
Zdjęcia rób nawet tych najmniej atrakcyjnych miejsc.Za rok lub dwa będziesz mogła porównać jak zmienił się Twój ogród a napewno się zmieni.


Zdjęcia robię, oczywiście. Mój M już przestał się dziwić, a wręcz czasami sam stwierdza, że chyba dawno nie biegałam z aparatem po ogrodzie.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 10:29, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
07_Rene napisał(a)
Też się witam☺
intrygujący tytuł wątku mnie ściągnął.
Fajnie że chcesz w pasować ogród w otoczenie. Moim zdaniem to dobre założenie.


To jest moim marzeniem i mam nadzieję, że w końcu to mi się uda. Na razie muszę podosadzać zimozielonych, bo zimą jest łyso i badylasto
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
iwka 10:36, 15 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ja to normalnie wstydzę się latać z aparatem po ogrodzie, sąsiedzi patrzą się jak na wariatkę ale co mi tam, jeszcze trochę i nie będzie to dla nich dziwaczne
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Warmia 10:44, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
a teraz przedstawię Wam moje kochane sieściuchy

Karmel zwany Melepetą


i Franka zwana Franczeską



Kiedyś mieliśmy cztery koty, ale niestety dwa odeszły, co mocno przeżyliśmy. Uwielbiam koty. Są to niesamowite zwierzęta. Mają swoje zdanie i chodzą swoimi drogami, ale wystarczy je zrozumieć i nauczyć się ich przyzwyczajeń, a one odwdzięczą się i staną się wspaniałymi towarzyszami. Moje koty często towarzyszą mi w pracach ogrodowych.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 10:45, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
iwka napisał(a)
ja to normalnie wstydzę się latać z aparatem po ogrodzie, sąsiedzi patrzą się jak na wariatkę ale co mi tam, jeszcze trochę i nie będzie to dla nich dziwaczne


Ha, ha, ja na szczęście sąsiadów mam troszkę dalej niż za płotem, więc na razie latam z aparatem bezkarnie.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies