Gdzie jesteś » Forum » Filmy » Ogrodowisko w Iwoniczu-Zdroju - cięcie jałowca

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko w Iwoniczu-Zdroju - cięcie jałowca

ronin 17:50, 23 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Zapraszam wszystkich na video relację z naszej wyprawy do Iwonicza w zeszłym tygodniu. Było o tym głośno na forum, jest mnóstwo zdjęć, teraz przyszedł czas na film.

Miłego oglądania



A tutaj link do wątku Zbyszka
http://www.ogrodowisko.pl/watek/35-nasz-przydomowy-ogrodek?page=59,

____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Danusza 17:52, 23 kwi 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
ale fajnie!! na żywo!! no super pomysł!

no to tak zdjęcia zdjęciami dały sporo emocji, ale ten filmik to tak jakbyśmy tam byli(przynajmniej ja tak sie poczułam) dziękuję za ta relację poczułam jakbym i ja wyjechała z domu i tam była
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
danuta_ 18:15, 23 kwi 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Super!!!!
Ale się Zbysiu u Ciebie działo!!! Rewelacyjny instruktaż cięcia jałowca!!! Efekt końcowy niesamowity!!! Pozdrawiam świątecznie życząc zdrowia, radości i miłych chwil w rodzinnym gronie
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Sebek 20:48, 23 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
https://www.youtube.com/watch?v=CgFCf7wq63g

Obejrzałem z wielką ciekawością, ale także dumą z Was. Jesteście jedyni w swoim rodzaju
I mam jeszcze dwie rzeczy do przekazania - dziękuję za pochwały
oraz mam swój ulubiony fragment
W: Szefowa, chodź tu !!!
D: Gdzie mam szefować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
jotka 20:52, 23 kwi 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Też mi się podobał zwrot Danusi : "Gdzie mam szefować"

Dodaliście mi odwagi przy cięciu moich
Zapewne nie wyjdzie tak perfekcyjnie, ale do odważnych świat należy

Mam nadzieję, że teraz każde wydarzenie na Ogrodowisku będzie miało taka relację!
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Syla 21:10, 23 kwi 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gratuluję tak dobrze wykonanego trudnego zadania !!! Jednak oglądanie w realu jest zdecydowanie ciekawsze ze względu na wszystkie szczegóły dokonywanego zabiegu. Fajna ekipa , trudne zadanie , ciekawy efekt !!! Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
kaisog1 21:25, 23 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
"A tam pewnie jajo? Gdzie jajo? Na ogrodowisku" hahahhahaha

Zbysio z tymi skrzydłami jałowcowymi w 4 minucie super wygląda

No i "seks" przy jałowcu: "będziemy się zaraz rozbierac" " tak , tak tylko muszę dojść"

Rysiu ale Ty masz power! Normalnie jak szalony z tymi "nożyczkami"

Bardzo mi się podoba ten film! Danuś, Ty masz racje. Na innych forach wierszy nie piszą ale nas nie tylko to wyróżnia Nigdzie, na żadnym forum nie ma takiej atmosfery jak u nas - u Ciebie w zasadzie Ja mam tylko jedno marzenie, żeby taka atmosfera, na Ogrodowisku trwała wiecznie!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 21:45, 23 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Masz rację Gosiu, niech będzie tak zawsze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zbigniew_gazda 21:56, 23 kwi 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Jak dzisiaj Danusia do nas zadzwoniła , że jest film z cięcia jałowca to przyznam że nóżki mi się ugięły. Zobaczyłem film. Ronin jesteś mistrzem w nagraniu i montażu. Wybaczcie wszelkie potknięcia ale one wynikały ze zdenerwowania . Tak jak Danusia napisała - nic nie było reżyserowane ani ustalane. A ekipa była niezwykle sprawna i wiedziała jaki ma być efekt końcowy ( ech ta młodość) . Dziękuję Wam za wszystko kochani. Ten film jest bezcenną pamiatką dla mnie , Krysi i dzieci. Przy wyjściu z domu pierwszy rzut oka to bonsai z jałowca. Jest to świetny materiał szkoleniowy dla tych którzy mają podobne krzewy. Gdzieś to już pisałem że ten zabieg napewno przedłuży żywot jałowcowi . Na skutek panującego mroku i wilgoci - pieniek ma ślady grzyba i spryskałem go środkiem grzybobójczym.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sebek 21:58, 23 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajnie wszyscy wyszliście, a co najlepsze świetny materiał do nauczania
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies