Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U Agi - czyli słońce i piach

Pokaż wątki Pokaż posty

U Agi - czyli słońce i piach

ag_zie 12:02, 02 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Dominika11 napisał(a)
skad ja to znam

mój eM to dobry chłop jest ale za dużo na głowie ma - do pracy chodzi, przyjeżdża do domu, zje z dziećmi trochę się pobawi i do " roboty" do warsztatu idzie. I tak dzień za dniem leci... A dom jeszcze nie wykończony i mnóstwo pracy w ogrodzie takich gdzie ja nie dam rady tego zrobić Jak np lampy koło chodnika - najpierw on kable musi poprowadzić a dopiero mogę coś posadzić I tak w koło Macieju....
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
ag_zie 12:05, 02 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Wrzesień się skończył a u nas już choroby się zaczęły Starszy przyniósł z przedszkola a młodszy choruje Koszmar!!!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Dominika11 12:07, 02 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ag_zie napisał(a)

A dom jeszcze nie wykończony i mnóstwo pracy w ogrodzie takich gdzie ja nie dam rady tego zrobić Jak np lampy koło chodnika - najpierw on kable musi poprowadzić a dopiero mogę coś posadzić I tak w koło Macieju....

u mnie to samo co mogłam to zrobiłam, ale niestety nie jest to tak jak ma być na 100%

ag_zie napisał(a)
Wrzesień się skończył a u nas już choroby się zaczęły Starszy przyniósł z przedszkola a młodszy choruje Koszmar!!!
u mnie się też zaczyna, ide z małą po pracy do lekarza, zobaczymy co powie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
ag_zie 12:15, 02 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Na jesienne choroby najlepsze stare sposoby - kolejne słoje z malinami - będzie sok!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
JoannA 19:36, 02 paź 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
ag_zie napisał(a)
Ten też jeszcze kwitnie - nie wiem co to ale fajnie wygląda

A to nie jest nachyłek Agnieszko
Pracowita z Ciebie dziewczyna. Przy dwójce małych dzieci, choroby, niewykończony dom i zakładanie ogrodu i dajesz radę.
Truskawki fajną niespodziankę sprawiły, dzieciaczki mają świeże witaminki jesienią.
Z chorób też powoli wyrosną, najgorszy okres kiedy zaczynają chodzić do przedszkola i zarażają się od innych w grupie.
A z ogrodem się nie spiesz. Tak jak pisze Waldek, najważniejsze to przygotować glębę, a później pójdzie jak z płatka. Zima na spokojnie zrób sobie projekt całości, a od wiosny siej trawę i powoli po jednej rabatce obsadzaj. Roślinkami mogę Cię wesprzeć.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
ag_zie 07:20, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Ostatni weekend był pracowity a wczorajsze zakupy już posadzony
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
ag_zie 07:58, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Moje pierwsze kłoski
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
ag_zie 11:06, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
A kupione to:
Thuja Golden Tuffet
Berberys Admiration
Rozplenica Hammeln
Sesleria skalna

Miała być Trzmielina na pniu ale nie było tymczasowo zamiast tego wsadzę rozplenicę
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
ag_zie 11:12, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
JoannA napisał(a)

A to nie jest nachyłek Agnieszko
Pracowita z Ciebie dziewczyna. Przy dwójce małych dzieci, choroby, niewykończony dom i zakładanie ogrodu i dajesz radę.
Truskawki fajną niespodziankę sprawiły, dzieciaczki mają świeże witaminki jesienią.
Z chorób też powoli wyrosną, najgorszy okres kiedy zaczynają chodzić do przedszkola i zarażają się od innych w grupie.
A z ogrodem się nie spiesz. Tak jak pisze Waldek, najważniejsze to przygotować glębę, a później pójdzie jak z płatka. Zima na spokojnie zrób sobie projekt całości, a od wiosny siej trawę i powoli po jednej rabatce obsadzaj. Roślinkami mogę Cię wesprzeć.
Pozdrawiam

dziękuję za miłe słowa!
Mam nadzieję że choroby coraz rzadziej będą nas nękały
A z ogrodem mam nadzieję, że powoli będzie się ruszało do przodu!
Najpierw to obornik muszę skombinować
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
ag_zie 12:05, 06 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
? Czy rozplenicę to z nasion można rozmnażać? Bo te moje mają i tak sobie myślę....
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies