Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Basilikum 21:34, 08 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ale pieknie
i nowe nabytki fajne, super im miejsce znalazlas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
bogumila 21:43, 08 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jeśli taki delikatny fiolecik to Solina.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Rumianka 21:54, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Basilikum napisał(a)
ale pieknie
i nowe nabytki fajne, super im miejsce znalazlas

Wszystkiego mieć nie można, ale od czasu do czasu coś się wciśnie na rabaty...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:56, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
bogumila napisał(a)
Jeśli taki delikatny fiolecik to Solina.

No proszę...już zidentyfikowany...przy zakupie nazw nie było, bo to były zasuszone odpady po 0,99 zł. Z 10 szt przezimowało 8, ale narazie zakwitł tylko ten fioletowy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 22:11, 08 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Czasami warto skusić się "na taniochę". Uwielbiam takie niespodzianki. Zakwitną Tobie w przyszłym sezonie. Muszą nabrać masy po przejściach.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 22:14, 08 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Piękny ten kącik z huśtawką
Ale flamingo często tnij bo one bardzo brzydną jak są duże, w środku robia się łyse mocno
widziałam 2 razy takiego co nie był cięty i moim zdaniem zachowuje się podobnie do wierzb hakuro, ale widziałam też cietego kilka razy w sezonie i ten był śliczny i ja swojego też tnę mocno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 23:42, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
hankaandrus_44 napisał(a)
Czasami warto skusić się "na taniochę". Uwielbiam takie niespodzianki. Zakwitną Tobie w przyszłym sezonie. Muszą nabrać masy po przejściach.
Roślinki "po przejściach" najczęściej się odwdzięczają za uratowanie...i na to liczę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 23:44, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękny ten kącik z huśtawką
Ale flamingo często tnij bo one bardzo brzydną jak są duże, w środku robia się łyse mocno
widziałam 2 razy takiego co nie był cięty i moim zdaniem zachowuje się podobnie do wierzb hakuro, ale widziałam też cietego kilka razy w sezonie i ten był śliczny i ja swojego też tnę mocno
Oj dzięki za radę...będę cięła te Flamingo...bo wolę mieć takie fajne gęściutkie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 23:50, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Coraz rzadziej ostatnio bywam na O - powód? siedzimy na działeczce i delektujemy się ogrodem i otoczeniem, czystym powietrzem i śpiewem ptaków, którego przy domu mi brakuje...nawet brak internetu nie przeszkadza, sporo spacerujemy nad jeziorem, poprostu korzystamy z uroków lata.... i teraz żeby nadrobić cokolwiek na O, to dostaję zadyszki. Chciałoby się odwiedzić wszystkie zaprzyjaźnione wątki, ale nie da się w krótkim czasie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gogo 18:21, 09 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elisko, napisałam samą prawdę od a do z, więc nie musisz się rumienić
Czerwona ławeczka z baldachimem z winobluszczu zachęca do siedzenia, więc siadam i zachwycam się ogrodem
Klony Flamingo bardzo mi się podobają, lubię wszystkie rośliny o dwukolorowych liściach, bo zawsze są ozdobą.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies