Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

margaretka3 11:46, 27 paź 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
No i już jestem i tu
Sebku, mam nadzieję, że tytuł wątku oznacza, że ruszysz wreszcie te połacie trawiaste, które się u Ciebie marnują
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
kasia 12:35, 27 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Pozdrawiam w nowym rozdziale ... Ogrodu
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
boguslaw_r_ 13:15, 27 paź 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
nicol21 20:13, 27 paź 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
I ja tutaj też jestem Z ogrodu na pewno coś więcej i coś jeszcze wyciągniesz
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Sebek 22:43, 27 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dziękuję Wam Nieczasowy ostatnio jestem i mocno zaabsorbowany studiami, ale lecę do Was w odwiedziny - albo incognito albo i nie

Cieszę się, że nazwa wątku wywołała pozytywny odbiór Miał być (i tu przepraszam bardziej wrażliwych ) epicki burdel, bo taka nazwa w całości odzwierciedliłaby misz-masz panujący u mnie A skończyło się na cytacie z piosenki Są tu jacyś fani Sylwii Grzeszczak?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Jagodaa 23:02, 27 paź 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Gratuluję nowego wątku, trzeba będzie się przyzwyczaić do nowego tytułu , i z niecierpliwością czekam na sugerowaną przez Danusię uprawę pomidorków itp .

Pozdrawiam i życzę powodzenia na każdej linii, czy to prostej, czy falistej .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
kasia 11:25, 28 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Seba, czekam na twoje rewolucje, bo sama się do takich przymierzam, brakuje mi odwagi aby zrobić coś na froncie mojej działki. Czekam na twoje pomysły, może mnie natchniesz ...
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Kawa 14:54, 28 paź 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
podglądałam po cichu...
pppppooo wiekiemuuuuuu cichuuuu
iddduuu sobie iduuu i patrzu.....

gratulacje pięknie masz
ale to wiesz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AsiaK_Z 15:14, 28 paź 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Sebek napisał(a)
Dziękuję Wam Nieczasowy ostatnio jestem i mocno zaabsorbowany studiami, ale lecę do Was w odwiedziny - albo incognito albo i nie

Cieszę się, że nazwa wątku wywołała pozytywny odbiór Miał być (i tu przepraszam bardziej wrażliwych ) epicki burdel, bo taka nazwa w całości odzwierciedliłaby misz-masz panujący u mnie A skończyło się na cytacie z piosenki Są tu jacyś fani Sylwii Grzeszczak?


Taki poznański akcent w "sebuśkowym" wątku
Miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Sebek 17:30, 28 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jagodaa napisał(a)
Gratuluję nowego wątku, trzeba będzie się przyzwyczaić do nowego tytułu , i z niecierpliwością czekam na sugerowaną przez Danusię uprawę pomidorków itp .

Pozdrawiam i życzę powodzenia na każdej linii, czy to prostej, czy falistej .


Na razie jest jeden grobik z truskawkami i poziomkami, borowki i dwa grobiki z gorczycą, która naprawdę pięknie wyrosła
Pomidory są mega skomplikowane dla mnie, ale może skuszę się na koktajlowe? Choć osobiście pomidora nie tknę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies