Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 20:37, 12 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
abiko napisał(a)
Co roku sobie stokrotki obiecuje i kupuję bratki
A.. takie piękne białe widziałam


Stokrotki są równie urocze - ale na razie u mnie wygrały bratki w zimnego tunelu, bo to pewniaki po prostu. Zwłaszcza, że zapowiadają mrozy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
polinka 18:30, 16 mar 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Dwa dni do Ciebie szłam i dojść nie mogłam...Jestem ciekawa wyników eksperymentu z Grackami na balkonie! Daj znać jak coś będzie wiadomo
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 22:34, 16 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
polinka napisał(a)
Dwa dni do Ciebie szłam i dojść nie mogłam...Jestem ciekawa wyników eksperymentu z Grackami na balkonie! Daj znać jak coś będzie wiadomo


A ja wczoraj z herbatą czekałem Wypiłem sam...
Poli przy cięciu wydawały się... normalne, jak te w gruncie Dałem im bratki w nogi i zobaczymy, daje im czas do czerwca
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 22:36, 16 mar 2018


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
nic mnie tak nie rozbroiło jak ten bratek w kostce..... Sebuś nie będę pisać, że nadgonie bo nie dam rady ale buziaki Ci zostawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 22:40, 16 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzisiaj obkupilem się w bratki i stokrotki - obsadzilem donice przed wejściem i po chwili je schowałem, bo... pizga złem
Ale! Udało się mi tez wczoraj wystrugać wianek - z eukaliptusa i piwonii tym razem
Wykorzystałem również opady deszczu (teraz już śniegu ) do pierwszego nawożenia - akurat pójdzie ze śniegiem w grunt Nic tylko się cieszyć
Pozdrawiam Was i czekam jak większość już na kwiecień - dopiero wtedy rzucę się na ogród, bo wyjazdowy jestem mocno
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:41, 16 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kaisog1 napisał(a)
nic mnie tak nie rozbroiło jak ten bratek w kostce..... Sebuś nie będę pisać, że nadgonie bo nie dam rady ale buziaki Ci zostawiam


Gosia nie ma co nadrabiać Podtrzymuję płomień, co by całkiem mój wątek nie wymarł
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agania 23:22, 16 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)
Dzisiaj obkupilem się w bratki i stokrotki - obsadzilem donice przed wejściem i po chwili je schowałem, bo... pizga złem
Ale! Udało się mi tez wczoraj wystrugać wianek - z eukaliptusa i piwonii tym razem
Wykorzystałem również opady deszczu (teraz już śniegu ) do pierwszego nawożenia - akurat pójdzie ze śniegiem w grunt Nic tylko się cieszyć
Pozdrawiam Was i czekam jak większość już na kwiecień - dopiero wtedy rzucę się na ogród, bo wyjazdowy jestem mocno

Trafnie to określiłeś, adekwatnie...pochwal się wiankiem..no już...się niecierpliwię...Seba co za wyjazdy?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:23, 16 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cwany jesteś z tym nawożeniem...bestia z Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sebek 08:03, 17 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Agania napisał(a)

Trafnie to określiłeś, adekwatnie...pochwal się wiankiem..no już...się niecierpliwię...Seba co za wyjazdy?


Foty będą oczywiście
Wyjazd? Dorwałem bilety do Mediolanu w śmiesznej cenie Lecę znów na całe 3 dni
A 5 dni później mam zaplanowany wyjazd służbowy nad morze - przypomnę sobie po kilkunastu latach jak Bałtyk wyglada
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:04, 17 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dawno zdjęć nie było Najpierw zimowo







____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies