Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

iwka 08:59, 05 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jałowce też wywaliłam, kilka lat temu

a kamieni to też się nanosiłam, do ubiegłego roku miałam ogród w kamieniach, ścieżki, murki, oczko. Ile ja się po polach nazbierałam i targałam je wszystkie do siebie. Przyszedł jednak ich kres i od jesieni do wiosny tego roku wszystkie wylądowały na wielkiej kupie na końcu działki Nazbierało się tego, że ho ho
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Dominika11 09:01, 05 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
u mnie też kamienie i to bardzo duuuuuużo - było , teraz wszystkie oprócz tych większych wyladowało w betonie na schodach i tarasie u mnie kamienie to się chyba rodzą
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Filomena 09:49, 05 lis 2015


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Kamilo
sprowokowałaś mnie do wynurzeń, u mnie parę drobiazgów m. inn. dla Ciebie
____________________
Filomena-w zielonej aptece
kamila66 09:49, 05 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Dziewczyny tylko, że ja zaczynałam od kory miałam wiecznie armagedon.
Moje dwie gwiazdy wszystko taranują po drodze.
Im więcej jest roślin obecność kamieni się zmniejsza ale nie zrezygnuję do końca bo znowu zaczną się wykopaliska.
Jak już będzie busz w ogrodzie to może wtedy
I tak wymiatają korę z rabat po kamieniach nie chodzą


bałagan tu po wysadzeniu śliwek, szmata znika rabata do modernizacji
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 20:02, 05 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
iwka napisał(a)
Jałowce też wywaliłam, kilka lat temu

a kamieni to też się nanosiłam, do ubiegłego roku miałam ogród w kamieniach, ścieżki, murki, oczko. Ile ja się po polach nazbierałam i targałam je wszystkie do siebie. Przyszedł jednak ich kres i od jesieni do wiosny tego roku wszystkie wylądowały na wielkiej kupie na końcu działki Nazbierało się tego, że ho ho


Iwonka ja też wiele razy zamiast na grzyby do lasu to w pole po kamienie chodziłam
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 20:12, 05 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Tak wyglądała w tym roku wierzba płacząca u sąsiadów czy to też niwak




Uwielbiam tą zieloną ścianę u niego
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Katkak 20:55, 05 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kamilko uzbrój się jeszcze w trochę cierpliwości, obiecuję poszukać zdjęć moich niwaki, ale wiesz jak jest, słyszę właśnie takie: maaaaaamooooooo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kamila66 22:05, 05 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Katkak napisał(a)
Kamilko uzbrój się jeszcze w trochę cierpliwości, obiecuję poszukać zdjęć moich niwaki, ale wiesz jak jest, słyszę właśnie takie: maaaaaamooooooo


Kasieńko oczywiście wiem jak jest do wiosny mamy czas
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Nallar 23:03, 05 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kamila, zadałaś mi pytanie.
Odpowiem u Ciebie co by dziewczyn nie rozpraszać.
Rabata drażni mnie bo nie zgrywa z resztą ogródka. Kiedyś zauroczyłam się tym zestawieniem, żywotniki, między nimi (troszkę w przodzie) hortensje Limelight podsadzone żurawkami. Nadal to zestawienie bardzo mi się podoba ale nie u mnie. Pasuje do bardziej poukładanego ogrodu a mój to trochę taki wiejsko - sielski.

Myślę że jeśli posadzisz hortki jako "średnie piętro" rabata będzie wyglądała super.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
waldek727 08:46, 06 lis 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
kamila66 napisał(a)

Może skrócę mu te bombki na górze o połowę i zobaczę jak się rozkrzewią. Jeśli będzie po mojej myśli to ogolę mu nogi.

Może coś podpatrzysz tutaj.

____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies