Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

sylwia_slomc... 21:35, 03 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
znalazłam film instruktażowy Danusi z cięcia jałowca warto zobaczyć i pokazuje jak te podusie formować to inny jałowiec , ale zasada ta sama
http://www.ogrodowisko.pl/watek/599-ogrodowisko-w-iwoniczuzdroju-ciecie-jalowca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nallar 21:55, 03 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
kamila66 napisał(a)


Tu jakoś poszło ale na sosnę nie mam pomysłu, jak to zrobić to nie wiem
To co mam to sosna gęstokwiatowa. Alegrowicz który ją sprzedawał miał na aukcji zdjęcie dość popularne przedstawiające tą sosnę w wersji parasolki a pod nią niedźwiedzie futro


Z sosny którą masz można zrobić piękny okaz. Wstawiałaś już jej zdjęcie?
Z cisem nie pomogę, sama mam takiego pokracznego i chodzę koło niego już trzeci rok i nie wiem jak się do niego dobrać.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kamila66 21:55, 03 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Super dziękuję.
Teraz wiem, że każdej wiosny należy ciachać o połowę
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 21:59, 03 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Nallar napisał(a)

Z sosny którą masz można zrobić piękny okaz. Wstawiałaś już jej zdjęcie?
Z cisem nie pomogę, sama mam takiego pokracznego i chodzę koło niego już trzeci rok i nie wiem jak się do niego dobrać.


Ten Twój to taki sam jak mój mają identyczny kształt
Może skrócę mu te bombki na górze o połowę i zobaczę jak się rozkrzewią. Jeśli będzie po mojej myśli to ogolę mu nogi.

Sosny tutaj nie ma
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 22:04, 03 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Tutaj w realizacjach Danusi jest takie cudo, może z naszych egzemplarzy udałoby się takie zrobić
http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-nowoczesny
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 22:09, 03 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
marzena napisał(a)
z rewizytą wpadłam
bardzo fajnie rządzisz w ogrodzie ! wiele rozwiązań mi się podoba łącznie z interesującym płotem/ogrodzeniem
zachody też piękne
u siebie dzisiaj widziałam Tatry w zachodzącym słońcu, często tak bywa przy dobrej widoczności, ale nie bardzo chciało mi się robić fotki...


Miło mi Ciebie gościć u siebie
do Waszych ogrodów jeszcze mi daleko ale mam zamiar nadrobić zaległości
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
paula23 00:00, 04 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
No no aż miło patrzeć jak takie cuda powstają z niczego a i kobieta pracująca z Ciebie "żadnej pracy się nie boi " Dziś tylko przeleciałam zdjęcia bo idę już spać jutro się rozczytam Dobrej nocki
____________________
Paula Moje trudne początki
Mala_Mi 08:40, 04 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Niwakom przytnij jeszcze czuprynki od góry. Oczywiście nie teraz

W kwestii cen bonzajek przypomniał mi się mój eMuś.
Z mojego pierwszego jałowca też zrobiłam niwaki, w ramach eksperymentu, miałam wyrzucić bo za dużo miejsca zajmował a ozdoba była zerowa. Niedawno mój chłop wpada do domu po wizycie w jakiejś szkółce i mówi, czy ja wiem ile taki bonzaj dla ubogich kosztuje w sklepie???? Stwierdził, że my mamy majątek w ogrodzie..nic tylko takie produkować
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:41, 04 lis 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kamila66 napisał(a)


Miło mi Ciebie gościć u siebie
do Waszych ogrodów jeszcze mi daleko ale mam zamiar nadrobić zaległości


Chyba przesadzasz.. masz fajny ogród I nic mu nie brakuje. I po przykładzie Danusi wiemy wszyscy że zawsze może być jeszcze lepiej.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 10:56, 04 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ogród rośnie razem z właścicielem, a choruje wtedy kiedy i jego ogrodnik traci siły. Życzę więc Wam w Waszym ogrodzie nieustających sił i mocy.

Z każdym rokiem będzie lepiej.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies