Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

Wendy79 10:52, 09 gru 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Nowa przestrzeń, nowe możliwości. Zdrowo zazdrościmy. My rozglądamy się ciągle, może w końcu znajdziemy to, czego szukamy.
Mamy trzcinniki u siebie. Chyba z trzy odmiany. Nie dzieliłam ich jeszcze, ale jakbyś chciała, to wal, jak w dym, na wiosnę podzielimy. Zawsze będziesz potem mogła dzielić dalej, bo rozumiem, że masz trochę czasu.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kamila66 13:43, 09 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Wendy79 napisał(a)
Nowa przestrzeń, nowe możliwości. Zdrowo zazdrościmy. My rozglądamy się ciągle, może w końcu znajdziemy to, czego szukamy.
Mamy trzcinniki u siebie. Chyba z trzy odmiany. Nie dzieliłam ich jeszcze, ale jakbyś chciała, to wal, jak w dym, na wiosnę podzielimy. Zawsze będziesz potem mogła dzielić dalej, bo rozumiem, że masz trochę czasu.

Agnieszka chętnie się na coś wymienię
Gdybyś widziała u mnie coś czego masz za mało lub masz na to coś chciejstwo to daj znać
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Rumianka 18:51, 09 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10173
O widzę nowe nabytki gruntowe. Ogród przydomowy kipi roślinnością, to siły można skierować na coś nowego...Powodzenia pracusiu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dorota123 19:59, 09 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę, że masz nowe wyzwanie do ogarnięcia, a mnie brakuje ziemi, żeby posadzić rośliny z doniczek.
Kawał dobrej roboty zrobiłaś przy rowie, a jak dojdą roślinki to będzie cudnie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
kamila66 20:36, 09 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Dorota123 napisał(a)
Widzę, że masz nowe wyzwanie do ogarnięcia, a mnie brakuje ziemi, żeby posadzić rośliny z doniczek.
Kawał dobrej roboty zrobiłaś przy rowie, a jak dojdą roślinki to będzie cudnie.

Dorotko dosłownie miałam ten sam problem. Wszystko co siedzi w ziemi jest z doniczek porozstawianych dookoła domu. W tym roku naprawdę już dużo wydałam. Zawiozłam cały samochód roślin dziewczynie, której ogród zniszczył płonący TIR. I tak nadal było tego bardzo dużo.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 20:38, 09 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Rumianka napisał(a)
O widzę nowe nabytki gruntowe. Ogród przydomowy kipi roślinnością, to siły można skierować na coś nowego...Powodzenia pracusiu...

Eliso widać muszę grzebać w ziemi bo się uduszę Teraz przynajmniej wiem co zrobię z tym co podzielę
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 09:25, 13 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Kilka dni temu na jednym z blogów przeczytałam, że los rozdaje prezenty jak się nie zabija ślimaków w ogrodzie kiedyś pomyślałam, że przez nie mi tak wszystko szybko rośnie bo ta ich maź taka świetna nawet na ludzką twarz
Są prezenty wczorajsze odkrycie na działce pod lasem
Sleseria Heuflera jest ok 6 dużych sztuk.


____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
sylwia_slomc... 10:46, 13 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Myślę, że tą trawkę możesz bardziej wiatrom zawdzięczać lub ptakom niż ślimakom.....ślimaki nie przemieszczają się na duże odległości ....no chyba, że je powódź przyniesie jak u nas Ja nie zauważam pozytywów ich obecności, za to straty w tym roku miałam przez nie ogromne, zjadły prawie wszystkie truskawki, a hosty i bergenie całe były w dziurach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kamila66 22:07, 13 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Hibernacja zimowa
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 22:12, 13 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies