Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 13:09, 31 lip 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Bardzo dziękuje dziewczyny

Kasiu z Twoich ust brzmi to naprawdę cudownie Ty masz wszystko bardzo uporządkowane a u mnie jeszcze w niektórych miejscach swawola

Gosiu z tą rewolucją nie było tak łatwo i szybko niestety Ale najważniejsze ze skończona cieszy oko Jezowki w tym roku u mnie szaleją, uwielbiam je

Moniko wielorybek młodziutki jeszcze, ale w tym roku szaleje kwieciem szkoda mi tylko jednej róży bo padła w 80%
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 17:26, 13 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Po 2 tygodniach przerwy czas na świeże zdjęcia

W końcu mogę coś dodać bo ostatnio nie miałam czasu ani głowy Babcia ma złamana nogę

Ps. Róża postanowiła przeżyć i wypuściła nowe pędy




____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 17:31, 13 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 17:38, 13 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 17:41, 13 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
ElzbietaFranka 12:24, 21 sie 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Witam Patrycja? Chyba nie byla jeszcze u ciebie. Piekne kwitnienie w srodku lata. Jezowki bordowe piekne duzo ich masz. Jestem na ostatnjej stronie watku wiec ide ogladac jeszcze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 12:56, 21 sie 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Pisze jeszcze raz wszystko ładnie, ale nie podoba mi sie ta studnia na widoku. Cos trzeba z tym zrobic. Czy z niej korzystasz tzn czy ja otwierasz.
Jezeli nie to sprobuj ja zamaskowac dookola drewnem chodzi mi na wysokosc kregu otocz ja siatka plotkiem z wikliny (wikline dostankesz we wszystkich superm budowlanych), obwiaz sznurem powrozem. Mozesz obtoczyc drewnem kominkowym np z brzozy dookola i polaczyc deseczkami.

Zrob wieksza rabate posadz wyzsze rosliny np. Tuje szmaragdy aby ta studnie zamaskowac mozesz je przycinC, albo obojetnie jakie krzaki aby jej nie bylo widac zrobic miejsce w razie czego dostepu.

Od studni zrob chodnik zwirowy na ok 1,5 m lub wyloz plytkami chodnikowymi.
Mozna to wszystko ladnie zrobic.

Mozna jeszcze studnie zaizolowac i obsypac ziemia i zrobic skalniak udekorowac kamieniami i posadzic rosliny skalne.

Ja mam szambo na dzialce i musialabys dlugo szukac gdzie ono jest tak jest zamaskowane.

To tyle pozdrawiam napisz z jakiego rejonu Slaska na "pw" bo widze znajome widoczki to odpisze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zszywka 22:15, 22 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witaj Elu Cieszę się że wpadłaś i dziękuję za rady

Ze studnią jest niemały problem bo w przyszłości chciałabym z niej korzystać. Drugi problem jest taki że studnia znajduje się dosyć blisko domu i dlatego nie została obsadzona w 100%. Na wprost hortensjowej jest posadzona rozplenica Hameln, która docelowo będzie dużo więcej zasłaniać. Natomiast stronę północną studni nie obsadziłam bo znajduje się dosyć blisko dom więc takie rozwiązanie odpada.

Mnie również ta studnia trochę irytuje, ale na razie nie mam wystarczająco funduszy aby coś fajnego z nią zrobić. Myślę że w niedalekiej przyszłości coś wykombinuje

Również pozdrawiam


Edit: Zapomniałam podziękować za pochwałę moich jeżówek W tym roku są dużo ładniejsze i jestem ciekawa co będzie w kolejnym sezonie. Moim zdaniem jeżówki to bardzo wdzięczne rośliny i planuję wejść w posiadanie większej ilości

ps. Planuję niewielką rewolucję na rabacie ze śliwo-wiśnią ale dopiero na dniach
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 11:41, 30 sie 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
A teraz zdjęcia z dzisiaj

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
ElzbietaFranka 11:51, 30 sie 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Zagladam i trzymam kciuki za rewolucje. U mnie rewolucja trwa i trwa. Kopie, przekopuje przesadzam sadze nowe i taki kolowrot jak jestem na dzialce.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies