Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 23:21, 13 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
W ostatnim czasie zmieniłam pracę i czas tak szybciutko mi przepływa przez palce że mi niektóre rabaty zarastają Ale już na szczęście część wyplewiona Niestety dopadła mnie angina i wszelkie prace zostały odłożone w czasie...

Na tym zdjęciu przebarwiająca się hortensja Phantom
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:24, 13 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:26, 13 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 22:59, 11 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witam Was serdecznie po zimowej przerwie

W tym sezonie raczej nie planuję żadnych rewolucji, oprócz posadzenia 3 drzew. Powiem szczerze że straciłam zapał... Z jednej strony chciałabym doprowadzić południową rabatę do ładu i składu a dużo mnie czeka pracy z jej przeróbką a nie wiem jak czasowa będę.

Planuję jedynie zorganizować pewne miejsce w ogrodzie, ale to na razie w planach i nie wiem czy się uda. Ale jeżeli będę coś robić to będzie relacja

Z aktualnych nowinek ogrodowych to krokusy, czosnek główkowaty, niektóre tulipany i szafirki już przywołują wiosnę i pokazują śmiało zielony kolorek

Mam nadzieję że rośliny pokażą w tym roku co potrafią i będzie pięknie, już nie mogę się doczekać kwitnienia wspomnianych krokusów, szafirków i innych roślin

Chciałam zrobić podsumowanie roku, ale niestety straciłam wszystkie zdjęcią.. Złośliwość rzeczy martwych, dobrze że mam zebrane najlepsze w wątku

A teraz Oby ten sezon był jeszcze lepszy niż poprzedni i mam nadzieję że się zmobilizuje do prac ogrodowych A dzisiejsza niedziela podsunęła mi kilka pomysłów



____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
gobasia 18:09, 15 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Pati..długo Cie nie było

widziałam w metamorfozach...szczęka mi opadła ...takie zmiany...pięknie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
zszywka 00:20, 21 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witaj Basiu,bardzo dziękuję

trochę zawiłości ostatnio miałam, ale powoli wychodzę na prosto i snuje plany
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
gobasia 06:06, 21 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Wraz z wiosną wszystko się uda ...Czego Ci życze z całego serca...Pamietaj o marzeniach bo to jest motor napędowy naszego zycia
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
zawitka 07:34, 21 mar 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Witaj obejrzałam całość i jedno jest pewne że zmienił się Twój ogród .Zachwyciły mnie jeżówki.A w tym roku jeszcze piękniej bedzie bo wszystko urosło :;dPozdrawiam jeszcze ze śniegiem ale już ze słoneczkiem
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zszywka 22:05, 21 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Basiu bardzo Ci dziękuje Mam nadzieje że uda mi się zrealizować plany


zawitka napisał(a)
Witaj obejrzałam całość i jedno jest pewne że zmienił się Twój ogród .Zachwyciły mnie jeżówki.A w tym roku jeszcze piękniej bedzie bo wszystko urosło :;dPozdrawiam jeszcze ze śniegiem ale już ze słoneczkiem


Zawitko jest mi bardzo miło i dziękuje za Twoje słowa, cieszę się ze podobają Ci się moje jeżowki Również pozdrawiam ze słoneczkiem i resztkami śniegu z dzisiaj
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kindzia 17:57, 26 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nic się nie martw, wszyscy mamy wzloty i upadki. Dasz radę! Mnie też jakoś szybko ta zima przeleciała...a miałam odpocząć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies