Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

sylwia_slomc... 19:33, 21 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Bardzo mi się podoba rabata pod świerkiem i jeżówki ciemne różowe pełne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:38, 21 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Przypomnę, że startowałaś od tego
zdj z 2012/13


a to przedstawia rabatę 2013/14


zmiana niesamowita

bo teraz to samo miejsce masz takie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
zszywka 20:01, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 20:08, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
sylwia_slomczewska napisał(a)

Babci współczuję , ale tobie również . Moja też miała złamaną w kolanie ze trzy lata temu. Wiem co to znaczy, ale już się pewnie zrosło


Na całe szczęście tak i jest już bardzo dobrze. Chodzi pod ambonką i często trzymamy ja za ręce i śmiga tylko że niestety rehabilitacja za 6 miesięcy i po tym jak obliczyliśmy będzie to w okolicach lutego. Niestety opcja " prywatnie" nie zmienia terminu







Edit Bardzo się cieszę że zrobiłam ten zakątek przy świerku Bardzo ładnie to wygląda i mam nadzieję że cebulki wiosenne spełnią swoją rolę i będzie jarmark kolorów nie tylko wczesną wiosną ale i w maju, bo wszystkie różaneczniki mają mnóstwo pączków
A ta wysoka jeżówka to Southern Belle, każdy kto mnie odwiedza jest nią oczarowany
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 21:37, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przypomnę, że startowałaś od tego
zdj z 2012/13


a to przedstawia rabatę 2013/14


zmiana niesamowita



Człowiek nawet nie zwraca uwagi na to co było kilka lat temu... Robi się te rabaty, rewolucje większe i mniejsze A później gdy widzi się to porównanie to ciężko nawet uwierzyć od czego się zaczynało..

Edit i pomyśleć że ten rododendron ze zdjęcia to ten sam co największy przy samym świerku kilka lat temu był żółty, marny i mały, a teraz jest zupełnie inną rośliną
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
anabuko1 17:38, 22 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23500
#, 4 lata wystarczy aby rośliny porosły, zmężaniały i miejsce jak widać nie poznania zmieniły.
Metamorfoza uda,Suuper!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
marba 17:44, 22 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Patrycjo, Twój ogród pięknieje w oczach i rośnie jak na drożdżach. A te rozchodniki w grupie są zachwycające! Sama je mnożyłaś?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
zszywka 22:28, 24 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Aniu po zdjęciach widać jak to się zmienia najbardziej, czasem naprawdę nie potrafię uwierzyć jak wyglądało to kilka lat temu. I to porównanie które dodała Sylwia, myśle ze w tamtym czasie ktoś by mi pokazał te zdjęcia które dodaje teraz to bym nie uwierzyła że to moja rabata

Basiu bardzo dziękuje za te miłe słowa staram się w miarę możliwości cały czas udoskonalać, ale czy jest to możliwe żeby było perfekcyjne? Ojjjj dłuuuuga droga przede mną Rozchodniki kupiłam, ale będę je rozmnażać bo pięknie się rozrosły

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:14, 24 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Nie było mnie kilka dni ponieważ moja babcia obchodziła 88 urodziny więc przyjechała cała najbliższa rodzina wraz z prawnukami Tort robiłam sama przez 6 godzin, ale warto było ponieważ był przepyszny




Chciałam jeszcze sprostować odmianę jeżówki
Na hortensjowej jest Southern Belle
Na wielorybie są Secret Affair i Blackberry Truffle
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:15, 13 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Pora na ostatnie zdjęcia z tego sezonu ale mam nadzieję że pogoda jeszcze dopisze i jakieś fotki uda mi się zrobić



____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies