Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

marba 23:26, 28 mar 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Prześliczne.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
zszywka 20:17, 04 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
marba napisał(a)
Prześliczne.
Dziękuje


Dziś u mnie bardzo pracowicie, zaczęłam przekopywać miejsce po świerku i już rąk i nóg nie czuje. Wywiozłam jakieś 8 taczek korzeni, chwastów i igieł. Został jeszcze skrawek ale dziś już spasowałam
Jutro albo w sobotę planuje jechać po tuje i dosadzić żeby mnie w oczy nie kłuło A później czas zapełnić pustkę i wybrać drzewo..

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 22:02, 06 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzis na całe szczęście udało mi się uporać z powstającą rabatą na miejscu świerka. Posadziłam już tuje, udało mi się kupić za niecałe 10zł ładne sztuki oraz hortensje pnąca. Jestem jej bardzo ciekawa, mam nadzieje ze w miarę szybko zarośnie płot i będzie „przytulniej” w ogrodzie Chciałam jeszcze trochę podziałać ale deszcz mnie wygonił... ponadto kupiłam hakonechloa x3 i klon golden globe, korę i torf poszalałam troszkę

A teraz zdjęcia, tu tuje są jeszcze nie posadzone

A tu widok z okna


Hortki posadziłam jak pisałam przy płocie, zdjęć hakonki niestety nie mam
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 22:04, 06 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Reszta:
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
paradas 08:47, 08 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Najgorsze już za tobą, kawał dobrej roboty
Ciekawi mnie ta hortensja pnąca
W ostatnim poście na 2 zdjęciu to tawuła?
zszywka 21:48, 08 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzięki narobiłam się trochę ale było warto. Jestem zadowolona z efektu Ja tez jestem ciekawa tej hortensji, z tego co wiem nikt nie ma tej rośliny w ogrodzie (w mojej okolicy) więc zobaczymy na co ją stać

Tak to tawuła, ładnie już wypuszcza listki. Małe a cieszy
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kindzia 12:28, 09 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Paskudna strata ogrodowa, nam tamta wichura zerwała daszek z komina, taki nakładany, żeby do wewnątrz komina nie padało. Ale to pikuś przecież. Już jest z powrotem na miejscu. U Ciebie bardzo widoczna strata, ale widzę, że już nowe nasadzenia są, to żal mniejszy.

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paradas 09:59, 10 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Byłem wczoraj w odwiedzinach u Patrycji, patrzcie czym się nie chwali




Zgoda na publikację jest, trochę pomogłem z przekopywaniem warzywniaka. Będzie więcej czasu na zaglądanie na forum
zszywka 15:40, 10 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kindzia napisał(a)
Paskudna strata ogrodowa, nam tamta wichura zerwała daszek z komina, taki nakładany, żeby do wewnątrz komina nie padało. Ale to pikuś przecież. Już jest z powrotem na miejscu. U Ciebie bardzo widoczna strata, ale widzę, że już nowe nasadzenia są, to żal mniejszy.

Macham

Na początku strasznie pusto było, całe moje życie tam rósł. No cóż, teraz czas czekać aż tuje urosną macham

Damian nieprzypominam sobie żebym zgodę wydała ps. Zapraszam do dalszego kopania
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 16:15, 26 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witajcie po przerwie, u mnie wiosna szybko zaczęła startować. Niestety sucho okropnie i trzeba już podlewać Na szczęście już zaczynaja cieszyć rośliny

Klon na zdjęciu jeszcze nie podwiązany, ale już się poprawiłam i palik ma na własność istna żarówka

Susan wczoraj i dziś
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies