Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 16:22, 12 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Jest ogromny progres: posadziłam tuje na przedogrodku i niestety w jednej były opuchlaki mam nadzieje ze dobrze wyczyściłam i już ich nie ma...
Na nowej przesadziłam hosty i piwonie, zerwałam część darni i dosadzilam 3 azalie Maruschki
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nallar 18:12, 12 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
zszywka napisał(a)
Cześć Ewa miło ze wpadłaś, będzie spora rabata, nowe i stare rośliny znalazły swoje miejsce
Ja kupiłam niewielkie sadzonki i na razie widzę ze jej pasuje, wypuszcza nowe gałązki i rośnie. Długo już ją masz, może w przyszłym roku wypuści kwiatostany albo w tym roku zrobi jeszcze niespodziankę

Tak jak pisałam wcześniej sześć lat to minimum, ale trzy razy zmieniała miejsce. Tak na dobra sprawę na żadnym miejscu nie zdążyła się dobrze rozbujać.
Teraz rośnie pod Brzozą która będzie robiła jako podpora i w tym miejscu widać że przytyła.
Czy zrobi mi niespodziankę...Czas pokaże.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zszywka 22:56, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Aaa, może dlatego potrzebuje więcej czasu. Może teraz jak ruszy to ani się nie obejrzysz i zakwitnie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:10, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Rabata już prawie gotowa Sporo pracy było ale warto było

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:18, 13 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Milka 06:10, 14 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Naprawdę full pracy, ja wczoraj kawałek darni zrywałam i dziś rąk nie czuję, a u ciebie mnóstwo tego. Doradziłabym jeszcze puścić powojnik na siatce, ładnie zarośnie, a kwiecie będzie cieszyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
paradas 09:18, 14 maj 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Muszę się znowu do ciebie przejść
Rozchodnik który mi dałaś jest taki malutki, twoje są ogromne.
Chyba był w złym miejscu, ale teraz przesadziłem. Zobaczymy jak będzie rosnąć.
Gdzie posadzisz karpy kanny które zdobyliśmy?
zawitka 09:59, 14 maj 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Milka ma rację powojniki na siatce to fajowa rzecz tylko nie można dopuścić żeby dolne gałęzie wchodziły w kratki bo to potem kłopot .:Nowe rabaty cieszą ;dPozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zszywka 12:37, 14 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Milka napisał(a)
Naprawdę full pracy, ja wczoraj kawałek darni zrywałam i dziś rąk nie czuję, a u ciebie mnóstwo tego. Doradziłabym jeszcze puścić powojnik na siatce, ładnie zarośnie, a kwiecie będzie cieszyć

Tyle pracy a jak cieszy jak zrobione, u mnie zawsze lędźwie trochę protestują, ale kolejnego dnia już dobrze i można znów kopać
Fajny pomysł z powojnikiem, dopóki hortki małe to rzeczywiście trochę pusto masz jakieś fajne odmiany do polecenia?
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:45, 14 maj 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Damian te moje rozchodniki rosną już w tym miejscu 3 sezon, sadzone były malutkie Potrzebują trochę czasu żeby pokazać na co je stać
Kanne posadzę przy płocie albo niedaleko domu, a Ty już wiesz gdzie zostaną posadzone ?


Zawitko dzięki za cenna radę cieszą i to jak a polecasz jakieś powojniki?

Pozdrawiam
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies