Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Freya

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Freya

iwka 13:37, 31 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Witaj Aniu przejrzałam sobie Twoją wizytówkę i powiem, że ogród masz piękny zauroczona jestem stawem, pergolą i rzeźbą dziewczyny z dzieckiem, śliczna i taka klimatyczna jest też na forum Ania, która ma piękną rzeźbę, jak masz ochotę zerknij do niej, tu jest jej wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/6733-ogrod-z-rzezba?page=2


powiedz mi jeszcze co to za trawki przy piwonii, zdjęcie z wizytówki


no i jeszcze śliczny masz przywrotnik

i techniczna strona, jak chcesz odpowiedzieć na mój post, to klikasz z prawej strony "cytuj" i odpowiadasz, wtedy Twoja odpowiedz będzie widoczna tylko u Ciebie na wątku, możesz równie dobrze mnie odwiedzić i coś tam u mnie napisać, zapraszam będzie mi bardzo miło
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
ryszard_rawski 22:09, 27 cze 2016

Dołączył: 28 sty 2016
Posty: 20
Kocham róże...



Kasia_CS 22:22, 27 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ulala, ta ostatnia jakie cudo!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Marga 10:27, 31 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aniu, trafiłam na Twoją wizytówkę przez przypadek i jestem oczarowana!
Masz niesamowicie cudny, naturalny ogród z mnóstwem ciekawych zakątków. Wyobraziłam sobie jak wspaniały może być wypoczynek w takim ogrodzie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
Basilikum 10:45, 01 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Pospacerowalam dzis po Waszym ogrodzie
slicznie i tak naturalnie podobaja mi sie nasadzenia i rzezba
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Freya 17:04, 02 sie 2016


Dołączył: 07 sty 2015
Posty: 106
Dzięki. Moja " Perowskia", hortensja,lilia drzewiasta,funkie.... Zaraz zajrzę do Twojego ogrodu....







____________________
Ogród Freya
Freya 11:52, 03 sie 2016


Dołączył: 07 sty 2015
Posty: 106
Kochane ogrodniczki. Przeczytałam na waszych stronach, że pod rododendrony dobry jest nawóz koński. Czy może być nawóz kozi? I czy sąsiedztwo wierzb i brzóz bardzo przeszkadza rododendronom ? Posadziłam kilka sztuk nad stawem i 3 rododendrony " zwiędły". Szukam teraz nowego miejsca, może je uratuję.Dostały trochę nawozu , juz " dojrzałego" właśnie koziego. Ale może dla rododendronów to źle? Proszę o odpowiedź.
____________________
Ogród Freya
ag_zie 09:58, 04 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Witaj Aniu! Przyszłam z rewizytą i podziwiam Wasz piękny i ogromny ogród
Jeśli chodzi o rodki to się nie znam ale Toszka tu nie raz pomagała w tej sprawie - spytaj jej.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Freya 09:13, 05 sie 2016


Dołączył: 07 sty 2015
Posty: 106
Witam Cię Agnieszko. Ja też wczoraj zrobiłam zakup- Hibiskus Summerific " Sultry Kiss", ma mieć duże kwiaty ok 25 cm i malinowy kolor. To zdjęcie; jak ma kwiat wyglądać, bo roślina na razie- taka sobie, bez kwiatków. Jak zakwitnie , to wyślę zdjęcie. Pozdrawiam.
____________________
Ogród Freya
Alicja169 18:12, 09 sie 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Z moich doświadczeń to rododendron nie lubi nawozu naturalnego, bo ma odczyn zasadowy, a rodki lubią środowisko kwaśne.
Zajrzyj do Bogdzi , to jest kopalnia wiedzy o rododendronach, na pewno uzyskasz od niej wiele cennych informacji.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2074-rododendronowy-ogrod-ii?page=4418
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies