Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

zawitka 09:56, 20 paź 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
O tu wesoło gimnastykę zaczęłyście to dobre na wszystko ,tylko czasami leń dopada i już
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
12:37, 20 paź 2018
Gosiek33 napisał(a)
Ha, ha dobre te porady

Justyna jeśli robisz te ćwiczenia, to wielki szacun. Od lat robię podobne ale pewnych figur z tej jogi nie jestem w stanie wykonać

Przez tydzień odpuściłam ćwiczenia tylko na rowerku jeździłam i takie mam efekty



Poczatki sa trudne ..wybierz te co jrstes w stanie zrobic...bo Idealnie tak jak jej to mi do dzisiaj nie wychodzi ...ale ciagne ile sie da nadmiar tluszczu ogranicza ruchy niestety☹

z Chodą skalpel tez mozesz robić jak tylko ci sie poprawi i wszystkk powoli ...nawet bardzo wolno .... i tylko te ćwiczenia ktore nie bola jak ciagniesz miesnie... po awarii kregoslupa to glupi sklon czy przysiad mnie zabijał ....ale ja mam w sobie duzo wytrwałosci i motywacji .....nikt za mnie nie jest w stanie sie wycwiczyc i teraz to juz fikam bikini (sa dni ze mnie pokonuje ale czasem idzie gładko ) i inne tez fikam z nia choc kiler nadal mnie zabija ☹

Ps. Mnie rowerek pogarszal stan kregoslupa dosc szybko dostawalam skurczu łydek i mrowienia dloni dostawalam
12:53, 20 paź 2018
Kasya napisał(a)


Wzywasz Justynę do odpowiedzi ?



Do tablicy mnie wywołał

Z kregoslupem przeszlam 3 swiaty w 2009 chdzilam o lasce bko sie nie mogłam wyprostować ...wiem co to znaczy bol i skurcze ...nikomu nie zycze☹...wiem tez ile mnie kosztowało czasu pieniedzy i ile łez sie lało (z bólu) ...dzis kazdemu mowie cwicxyc ...albo basen ...i nie opuszczac

Wiaddomo ze jak jest stan ostry to trzeba do specjalisty leciec ale jak sie tylko polepszy to samemu sie zmotywować i ruszyc dupe ...a samodyscypliny mozna sie nauczyc ....wazne zeby nie robic specjalizacji z szukania wymówek
Gosiek33 13:27, 20 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jogi nie ćwiczyłam ale mam specjalny zestaw ćwiczeń ustawiony konkretnie pod moje ograniczenia i trenuję je od kilku lat. Tym razem odpuściłem na kilka dni i mnie pokarało
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
14:35, 20 paź 2018
Gosiek33 napisał(a)
Jogi nie ćwiczyłam ale mam specjalny zestaw ćwiczeń ustawiony konkretnie pod moje ograniczenia i trenuję je od kilku lat. Tym razem odpuściłem na kilka dni i mnie pokarało


sama widzisz ze ruszać kończynami trzeba i juz tak do końca życia motywacji i wypracowania samodyscypliny ci zyczę


mam taką ksiazkę Tombaka "droga do zdrowia" (wszystkie schorzenia on tam opisuje ...albo prawie ...też sa fajne ćwiczenia na kregosłup....skuteczne) ...ale najfajniejsze jest zdanie które napisał

"jak nie możesz chodzić to się czołgaj" ....i taki wpis daje do myslenia


Anda 15:23, 20 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Kasya napisał(a)

W donicy mam, na zimę pójdzie do garazu z donicą
Zielone mam juz tak 4 rok, to może i ta da rade


A w garażu masz minusowe temperatury? U mnie spada czasem do -5. Czy Canna by to przeżyła?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 16:56, 20 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
Anda napisał(a)


A w garażu masz minusowe temperatury? U mnie spada czasem do -5. Czy Canna by to przeżyła?

No nie...0 najzimniej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 16:58, 20 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
Zrobiłam fotki ale nie zagrałam
Wiec póki co jeszcze z telefonu przez okno
W rzeczywistości kolory mocniejsze są
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 17:23, 20 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Dzięki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 19:39, 21 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
menhir i grusza azjatycka




ambrowiec




swidosliwa
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies