Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

Makao_J 22:40, 18 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
jolanka napisał(a)
Tez żałuję, że minęlyśmy się z Tobą. Musiałyśmy niestety wracać wcześniej
Ten pomysł z zeszytem super, powinnaś opatentować

Wielki smuteczek, wielki
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kasya 22:41, 18 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
Makao_J napisał(a)

Kasia, ta szkółka Zamojskich nam się bardzo spodobała.
Poza tym mam tam siostrę niedaleko więc jeszcze kiedyś Was odwiedzimy. A jak wspomnimy dzieciakom że do tej pani co basen ma to wszyscy będą na tak.

No to zapraszam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 06:51, 19 lip 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Cześć, szkoda że się rozminęliśmy u Kasyi. To wszystko przez pogodę i zmianę terminu, trzeba było pogodzić wizytę z innymi zobowiązaniami

Bardzo fajnie prowadzisz ogród, szkoda że wcześniej do Ciebie nie trafiłam Podobają mi się takie spokojne, eleganckie kompozycje
____________________
April April podbija las Mazowsze
greg66 11:03, 19 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4564
Makao_J napisał(a)

Ten zeszyt to mój skarb.

Rośliny z Zielonych Progów możesz kupić przez stronę funkia.pl

Dziś się dowiedziałam i u Kasi sprawdzałyśmy. Tylko na razie jest tak że przeglądasz ofertę na stronie Progów, potem piszesz zamówienie na funkia.pl a oni jadą po rośliny i wysyłają.


Ja dzwoniłem do Godlewskiego i bezpośrednio z nim ustalałem co chcę, jak czegoś nie było to on proponował mi coś w zamian. Sadzonki przyszły wypasione, jestem bardzo zadowolony. Po złożeniu zamówienia telefonicznie dogadywałem się z funkia.pl, wysłali dość szybko a ja zapłaciłem dopiero po otrzymaniu przesyłki.
Bardzo ich polecam i jednych i drugich.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Ania111 11:27, 19 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Makao_J napisał(a)
Przy okazji wizyty u Kasi odwiedziliśmy dwie szkółki





uwielbiam zakupy
… taki widok ,aż serce się raduje
dobrze ,że bagażnik spory
____________________
Ania Spelnione marzenie
Makao_J 13:34, 19 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
April napisał(a)
Cześć, szkoda że się rozminęliśmy u Kasyi. To wszystko przez pogodę i zmianę terminu, trzeba było pogodzić wizytę z innymi zobowiązaniami

Bardzo fajnie prowadzisz ogród, szkoda że wcześniej do Ciebie nie trafiłam Podobają mi się takie spokojne, eleganckie kompozycje

Oj szkoda
Ale nic straconego. Myślę że jeszcze będzie okazja.

Dzięki za opinię o moim ogrodzie. Akceptuję wszystkie i te pozytywne i te negatywne. Te negatywne nawet pobudzają moje myślenie

Ja widuję Ciebie u dziewczyn. Cieszę się że zajrzałaś i do mnie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 13:39, 19 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
greg66 napisał(a)


Ja dzwoniłem do Godlewskiego i bezpośrednio z nim ustalałem co chcę, jak czegoś nie było to on proponował mi coś w zamian. Sadzonki przyszły wypasione, jestem bardzo zadowolony. Po złożeniu zamówienia telefonicznie dogadywałem się z funkia.pl, wysłali dość szybko a ja zapłaciłem dopiero po otrzymaniu przesyłki.
Bardzo ich polecam i jednych i drugich.

No właśnie. Można i tak.
Lubię tą szkółkę przez to że można kupić tam rośliny których nigdzie indziej nie dostaniesz. Mam już kilka takich okazów.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 13:43, 19 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ania111 napisał(a)


uwielbiam zakupy
… taki widok ,aż serce się raduje
dobrze ,że bagażnik spory

Niby spory ale z wysokimi roślinami był problem. Musieliśmy je położyć. Najbardziej cieszę się z miskantów. Teraz ciężko je dostać bo wszędzie są w produkcji a tam dostałam. I było w czym wybierać.
Teraz muszę im kompostu w dołek nawalić i nie zapomnieć w kwietniu sypnąć witamin by szybko i ładnie ruszyły.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 19:33, 20 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Udało się.
To był prawdziwy wyścig. Najpierw z komarami, bo cięły niemiłosiernie a potem by zdążyć przed zbliżającą się burzą. Leje i wieje aż drzewa pokłada ale miskanty wsadzone




Wichura ułożyła brzozie gałęzie poziomo.


Muszę zrobić zdjęcia swoim aparatem bo te z telefonu nie oddają uroku tych miskantów.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
deszczowymaj 19:45, 20 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
No proszę akcja miskanty i akcja komary skądś to znam

ładniutkie okazy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies