Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

April 06:28, 28 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Piękne zdjęcia, piękny ogród, taki spokojny i uporządkowany. Wracam jeszcze raz obejrzeć
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 06:58, 28 lip 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15021
Pamiętam początki twojego ogrodu. Bardzo zmienił się przez ostatnie lata styl nasadzeń, organizacji całej przestrzeni. stonowałaś nasadzenia, uporządkowałaś. Piękne miejsce do odpoczynku stworzyliście.

Ciekawa jestem czy często włączacie ściankę. Moi znajomi zrobili i rzadko to robią. Twierdzą, że za duży hałas robi. Jak wodospad zrobili wysoko tę wylewkę. A u was?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
daredevil 07:34, 28 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Aniu cudnie macie! Tulipanowiec ile ma lat? Ale wielki! Świdośliwy - dobrze wiedzieć że są odmianowe, wyglądają super

pozdrawiam serdecznie!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Makao_J 07:43, 28 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kasia1980 napisał(a)
Każdy zakątek piękny.

Dziękuję.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 07:44, 28 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kim napisał(a)
Aniu
Przepięknie fotki oglądam już chyba 10raz pięknie wyglądają rabatki wokół altany ,pozwolisz że co nieco zgapię bo mam altane do obsadzeni a pomysłu brak

Aniu a czy ten klon to jest Dromundi ?

Ten klon przy altanie to Carnival szczepiony na pniu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 07:49, 28 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nowa12 napisał(a)
Dużo fajnych zakatków masz ze można byłoby obdzielić kilka ogrodów. Roślinki faktycznie niektóre rzadkie. Kiedy ja podejmę decyzję o wykopaniu pęcherznicy. Co rok się przymierzam . Też uwielbiam owoce świdośliwy a teraz czekam na borówki.

Jeszcze mam dwie żółte pęcherznice do usunięcia. Robią za żywopłot za świerkami. Posadziłam rok temu winobluszcz i liczę że szybko urośnie to pęcherznice w końcu wylecą i z tamtąd.
Wkurzają mnie bo wszędzie mam pełno siewek żółtej o czerwonej więc nie mam żalu że się ich pozbywam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 07:49, 28 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
April napisał(a)
Piękne zdjęcia, piękny ogród, taki spokojny i uporządkowany. Wracam jeszcze raz obejrzeć

Cieszę się jak tak
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Johanka77 07:51, 28 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makao_J napisał(a)
Jedyna cienista rabata z hostami. Kiedyś dosadzę tam łany bodziszka Rozanne.



Ania, ale wyszłaś z ukrycia!
Wszystkie rabaty masz piękne, a tej nigdy nie dostrzegłam.
Może dl tego, że dopiero teraz mi się włączyła faza na hosty

Masz bardzo piękny, spójny i wypielęgnowany ogród!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 07:52, 28 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makao_J napisał(a)


Co masz w pierwszej donicy?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makao_J 07:58, 28 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
inka74 napisał(a)
Pamiętam początki twojego ogrodu. Bardzo zmienił się przez ostatnie lata styl nasadzeń, organizacji całej przestrzeni. stonowałaś nasadzenia, uporządkowałaś. Piękne miejsce do odpoczynku stworzyliście.

Ciekawa jestem czy często włączacie ściankę. Moi znajomi zrobili i rzadko to robią. Twierdzą, że za duży hałas robi. Jak wodospad zrobili wysoko tę wylewkę. A u was?

Początki też pamiętam. Może kiedyś znajdę czas to wrzucę takie porównanie "kiedyś i dziś". To byłby szok.

Po latach prób i kombinowania wiem, że takie uporządkowanie jednak lepiej się sprawdza. Mieszanie roślin nie udało mi się.

Nasza ścianka nie robi dużo hałasu. Da się przy niej normalnie rozmawiać. Nie włączamy często bo wiecznie nas nie ma w domu. Czasem wieczorem jak wracamy to na chwilę się ją włączy żeby ruch wody był i się oczyściło.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies