Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

eda 22:20, 31 paź 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Violcia choć na torta buziaki uściski dla dziewczynek
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
violka171 21:02, 06 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Dobry wieczór
Jesień ogarnia ogród na dobre,tylko co nie co jeszcze zostało,oststnie dni były cudowne,słoneczko rozpieszczało nas aż miło



Zółta chryzka dopiero co zaczyna kwitnąć




Zaś biała oślepia w słońcu





wymęczyłam warzywnik i zamykam tą kwaterę


ostatki róż,raczej nie uda się jej rozwinąć






____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 21:24, 06 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violetko, teraz przez zimę nabieraj sił! Wiosną ruszamy w grządki, trzeba ich mieć sporo/ sił. nie grządek/
\Cieszy mnie wiadomość, którą otrzymałam! Jejku, jejku! Jak to lekarze mogą w depresję człowieka zagnać! Dobrze, że już są wyniki, i nie czekałaś do przyszłego półrocza!

Trzymam kciuki za poprawę zdrowotności!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 22:14, 06 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
tak Haniu teraz tylko dużo sił i sił ,grządek tez ha ha.
oj żebyś wiedziała ze potrafią człowieka w depresję zagnać z prędkością światła-aj Ci lekarzyki ...człowiek już inaczej patrzy na wszystko,że nie jest wiecznie młody .
ALE BYŁO minęło, cieszmy się każdą chwilą .
Miałam sfocic ostatnią marchewkę wykopaną miedzy pora-poszła w długość a nie w grubość-miała chyba z 30 cm
POZDRAWIAM Haniu cieplutko <3
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 22:19, 06 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję Violu za pozdrówka i cieszmy się, że jeszcze możemy po tych grządkach poskakać!
Ja jeszcze krótki wypad z psem muszę zaliczyć, i do kojki się przyłożyć. Dziś wstałam po głupiemu o 5 rano. Czas zegarek regulować. Myślę jak zacznie się znów rano ciemno robić to wrócę do normy.
Całuski dla młodych!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 22:24, 06 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
mi Haniu z trudem przychodzi pobudka o 4.30 ,nie mogę się od maja przestawić-dziwnie jakoś.
Ja wrócę do normy jak przyjdzie wiosna chyba
tymczasem łóżeczko czeka już na mnie,kolorowych Haniu-całuski przekaże
papatki
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 23:02, 06 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Śpij spokojnie! Nic się nie czai z pazurami! A jakby co, to masz ochronę! 2 wspaniałe wojowniczki! Buźka!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ElzbietaFranka 23:18, 06 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam Violu. Jak się cieszę. Spokojnych snów.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
yolka 16:31, 07 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
No to cieszymy sie wszyscy, a Ty teraz grzecznie pożegnasz się z nałogiem. Jedna z koleżanek na O rzuciła i podobno pomogłam jej
Też kiedyś...., łatwo nie było, ale można Trzymam kciuki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
violka171 20:15, 13 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Tak tak słucham Was wszystkich wiem że fajurki to zabójstwo,dwa razy mi się udało ,pierwszy raz jak stwierdziłam że nie chce mi się trzymać papierosa i w Nowym roku o 24 h zastapił Tabex-udao się,a drugim razem jak miałam Natę pod sercem -udało się,zaczełam palić z własnej głupoty przepaliłam juz chyba domek jednorodzinny .
Teraz oby do grudnia i mam nadzieję że tym razem równie dobrze zniosę samodzielny odwyk juz na dobre
TYMCZASEM rzezbię pyszności na jutro do Natali klasy
pt."Śniadaje daje moc "
Ściskam Was bardzo mocno ,częstujcie się ,jak coś to wyrzezbię kolejne












____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies