Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

violka171 11:17, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Basilikum napisał(a)
sliczne kwiatki nam przynioslas super, ze juz zatoki wyleczone

____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 11:19, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
sylwia_slomczewska napisał(a)
Na trzeciej fotce masz niezawodną i nie przemarzającą u mnie nigdy

Sylwia ,masz zupełną rację,ta jest po poprzedniczce i zeszłego roku ją przesadziłam,wiesz że zaczęła bujniej kwitnąć
Hani dałam kępkę -ciekawe jak u niej się sprawuje
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 17:31, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tak, ta różowa jest niezawodna, bo nazywa się arktyczna. Dostałam ją od Ciebie właśnie i też już kwitnie! I ta pierwsza również!

Dobrze, że wszystko idzie ku lepszemu. I dobrze, że dajesz znak, że żyjecie. Buziakuję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:15, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Tak, ta różowa jest niezawodna, bo nazywa się arktyczna. Dostałam ją od Ciebie właśnie i też już kwitnie! I ta pierwsza również!

Dobrze, że wszystko idzie ku lepszemu. I dobrze, że dajesz znak, że żyjecie. Buziakuję!

Bardzo mnie to cieszy ze nie zawodzi
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 21:37, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
TAK SZYBCIUTKO POWIEM WPROST I BRUTALNIE -jest U MNIE podejżenie raka płuc-odrzucam to jak każdy normalny człowiek -bedzie dobrze !!!!!!!
udało mi się przyspieszyć tomografię płuc z czerwca 2018 roku na ten piątek-niesamowity sukces ,dziękuję ludziom prywatnym a jednoczesnie szlak mnie trafia na służbę zdrowia za terminy !JAK SIĘ CZŁOWIEK DOSTANIE TO DIAGNOZA "DLACZEGO TAK PÓŻNO" (DEMOKRATYCZNA POLSKO GDZIE JESTEŚ?????)
Czy człowiek po 40-tce już jest skazany na stratę-taka moja myśl ......
Nie gniewajcie się bo będzie mnie mało tu jak na innych forach,co nie znaczy że zapomniałam o WAS...
TAK na prawdę moi mili
nie żal z WAMI każdej chwili
Buziam gości wszystkich NIE SPOSÓB WYSZCZEGÓLNIĆ-Wszyscy jesteście dla mnie ważni <3









____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 21:43, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violu, podejrzenie, to jeszcze nie dignoza! Trzymam kciuki za dobre wyniki. Lecz się, i wszystkie moje dotychczasowe uwagi przyjmij i stosuj.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:51, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Violu, podejrzenie, to jeszcze nie dignoza! Trzymam kciuki za dobre wyniki. Lecz się, i wszystkie moje dotychczasowe uwagi przyjmij i stosuj.

przyjmuje z pokorą Twoje uwagi i wdrażam je w życie -dziękuję za wszystko Haniu
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 21:52, 23 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Violu mnie już trzy krotnie w kierunku nowotworu diagnozowano i zawsze okazywało się , że jednak nie najgorsze mi dolega, a wytłumaczenie było proste.
Mojemu tacie tez guzy wychodziły na płucach, a okazało się, że to sarkoidoza, a nie rak. Głowa do góry Hania dobrze mówiBadania trzeba porobić i leczyć to co zdiagnozują, a nie zakładać, najgorszego od razu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
violka171 22:22, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
sylwia_slomczewska napisał(a)
Violu mnie już trzy krotnie w kierunku nowotworu diagnozowano i zawsze okazywało się , że jednak nie najgorsze mi dolega, a wytłumaczenie było proste.
Mojemu tacie tez guzy wychodziły na płucach, a okazało się, że to sarkoidoza, a nie rak. Głowa do góry Hania dobrze mówiBadania trzeba porobić i leczyć to co zdiagnozują, a nie zakładać, najgorszego od razu

mam stracha nie powiem ech -jednakże jestem pełna optymizmu
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 22:30, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A tak po wsiowemu powiem: jedz grzyby! pieczarki, kurki, boczniaki i inne dostępne w handlu. Kupuj schitake- to tez grzyb,japoński, i z niego rób wywar, pij niesłodzony, codziennie najlepiej. Dzień bez grzyba to dzień stracony.

Poczytaj o cordycepsie, lakownicy lśniącej. Może warto nabyć?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies