Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 23:28, 02 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Oto efekt dzisiejszego grasowania w szkółce. Sponsorem strategicznym był mój eM. Teoretycznie pojechaliśmy po mój zaległy prezent z okazji Dnia Kobiet (nie chciałam kwiatów ciętych tylko rododendrona do ogrodu). No w tej masie roślin co niektórzy dostali amoku. Całe szczęście ze dał sobie wytłumaczyć ze pewne rośliny u nas nie przeżyją i nie ma sensu ich brać.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 07:30, 03 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)
Oto efekt dzisiejszego grasowania w szkółce. Sponsorem strategicznym był mój eM. Teoretycznie pojechaliśmy po mój zaległy prezent z okazji Dnia Kobiet (nie chciałam kwiatów ciętych tylko rododendrona do ogrodu). No w tej masie roślin co niektórzy dostali amoku. Całe szczęście ze dał sobie wytłumaczyć ze pewne rośliny u nas nie przeżyją i nie ma sensu ich brać.


Basia - zakupy super, no i prezent godny Będzie pieknie i kwitnąco.
Piszesz, że w szkółce? Ja się jeszcze nie wybrałam nigdzie, nawet nie wiedziałam, że już mają otwarte

A nie wiesz czy Przytok już działa?
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
hanka_andrus 07:40, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zakupy fajne! Rodki rozpoznałam, a te na pniu i takie ciemne, co to?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 07:55, 03 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasik napisał(a)


Basia - zakupy super, no i prezent godny Będzie pieknie i kwitnąco.
Piszesz, że w szkółce? Ja się jeszcze nie wybrałam nigdzie, nawet nie wiedziałam, że już mają otwarte

A nie wiesz czy Przytok już działa?


Kasiu Przytok działa ale nie mają jeszcze wszystkiego. Za to ceny powalające. Zrobiłam rekonesans i taka sama trzmielina na pniu w Przytoku kosztuje 60 zł a w Kisielinie 40. Rododendrony tutaj po 45 zł a tam po 35 zł ale większe i o ładniejszym pokroju. W Kisielinie nie ma takiego wyboru wszystkiego jak w Przytoku ale to co teraz interesowało to było.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 07:58, 03 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
hanka_andrus napisał(a)
Zakupy fajne! Rodki rozpoznałam, a te na pniu i takie ciemne, co to?

Haniu juz zdaję relację. To ciemne to azalie japońskie. Po zimie mają takie lekko brązowe liście ale potem będą zielone. Między nimi są hortensje a to wysokie na pniu to trzmielina.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 08:36, 03 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)


Kasiu Przytok działa ale nie mają jeszcze wszystkiego. Za to ceny powalające. Zrobiłam rekonesans i taka sama trzmielina na pniu w Przytoku kosztuje 60 zł a w Kisielinie 40. Rododendrony tutaj po 45 zł a tam po 35 zł ale większe i o ładniejszym pokroju. W Kisielinie nie ma takiego wyboru wszystkiego jak w Przytoku ale to co teraz interesowało to było.


No tak.. te przemyślenia są już poza mną. Jeśli chodzi o wybór Przytoku nikt nie przyćmi i każdy egzemplarz do dostania. No ale Kisielin nie ma sobie równych w rodkach. Nawet w Iłowej jak byłam rododendrony mieli mniejsze a droższe.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
paulina_ns 09:04, 03 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
BasiaLT napisał(a)
Oto efekt dzisiejszego grasowania w szkółce. Sponsorem strategicznym był mój eM. Teoretycznie pojechaliśmy po mój zaległy prezent z okazji Dnia Kobiet (nie chciałam kwiatów ciętych tylko rododendrona do ogrodu). No w tej masie roślin co niektórzy dostali amoku. Całe szczęście ze dał sobie wytłumaczyć ze pewne rośliny u nas nie przeżyją i nie ma sensu ich brać.


Basia super zakupy!! Kochanego masz tego swojego męzusia!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
hanka_andrus 09:23, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basieńko, dzięki za oświecenie. Czy Rh i azalie będą na wspólnej rabacie?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 13:26, 03 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Nie Haniu. Rodki do jednej rabaty a azalie do innej. Jak wszystko posadze to sie pochwalę.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 13:47, 03 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
paulina_ns napisał(a)


Basia super zakupy!! Kochanego masz tego swojego męzusia!

W planie byl zakup jednego (słownie: jednego) rodka ale moj M, ktory totalnie nie rozróżnia roślin wpadł w amok. Latał po szkółce jak kot z pecherzem hi hi Mial sobie kupić nową kurtke na motor a kupil kwiatki.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies