Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

Milka 12:46, 11 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dobrze, że nowy wątek, mogłam przejrzeć od początku. Masz farta, w pobliżu jest Kasia, super babka
Ogród sie rozrasta, wszystko rośnie, wiosna piękna
Jaka duża działka jest i co dalej w planie?
Pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Karol99 14:52, 11 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Wiosna u Ciebie w pełni.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
BasiaLT 15:23, 11 mar 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Milka napisał(a)
Dobrze, że nowy wątek, mogłam przejrzeć od początku. Masz farta, w pobliżu jest Kasia, super babka
Ogród sie rozrasta, wszystko rośnie, wiosna piękna
Jaka duża działka jest i co dalej w planie?
Pozdrawiam


Działka to jakieś 50 arów. W tym roku planuje zrobić dwie rabaty przy ogrodzeniu oraz porządek na obu skarpach. Na przyszły rok pójdą następne rabaty po drugiej stronie ogrodzenia. Może kiedyś w przyszłości zrobię jeszcze kilka rabat na środku. Wszystko będzie zalezalo od finansów.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 15:25, 11 mar 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Karol99 napisał(a)
Wiosna u Ciebie w pełni.


No niestety jeszcze nie tak w pełni jak by sie chciało. Dzisiaj do południa bylo fajne słońce ale zimno. Teraz jest pochmurno i pewnie zaraz zacznie padać.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 10:59, 14 mar 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basia- mam patyki hortek - jeśli jesteś zainteresowana to mów. Potem nie będę miała, bo mam zamówione i wydam wszystkie.

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 19:21, 14 mar 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasiu trzymaj dla mnie koniecznie! Narazie muszę codziennie jeździć z psem do weterynarza ale w czwartek bym podjechała.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 20:41, 14 mar 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)
Kasiu trzymaj dla mnie koniecznie! Narazie muszę codziennie jeździć z psem do weterynarza ale w czwartek bym podjechała.

Napisz mi jakie chcesz mam różne. Dużą część mam zamówioną, dlatego muszę dla Ciebie odłożyć. Napiszę ci na priv mój telefon, to się zdzwonimy.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 22:09, 14 mar 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasiu biorę wszystko. Nigdy nie hodowalam hortensji z patyczkow wiec muszę brać poprawkę na to ze coś sknoce i nic nie wyrośnie. A poza tym ja mam strasznie dużo miejsc do obsadzenia.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Milka 14:24, 15 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BasiaLT napisał(a)


Działka to jakieś 50 arów. W tym roku planuje zrobić dwie rabaty przy ogrodzeniu oraz porządek na obu skarpach. Na przyszły rok pójdą następne rabaty po drugiej stronie ogrodzenia. Może kiedyś w przyszłości zrobię jeszcze kilka rabat na środku. Wszystko będzie zalezalo od finansów.


Basiu, no masz co robić, ogromna działka. Najlepiej etapami, tak lepiej i finanse nie nadszarpnięte..
Będziemy się dzielić z tobą nadwyżkami, część roślin sama sobie rozmnożysz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
jolanka 22:48, 18 mar 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Witam serdecznie, dziękując za powitanie. Widzę, że masz już wiosnę nie tylko na zewnątrz ale i w zapale do pracy ogrodowej.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies