Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

abiko 09:26, 21 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
O kurcze.. nadrobiłam zamki, widoki zapierające dech, krokusy, maliny.. jak tu przekonać moje maluchy na wypad ie na plażę
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kawa 11:38, 21 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
macha Kasiu zimowo w ten pierwszy sdzień kalendarzowej wiosny

u mnie już po świeżej dostawie śniegu.... już pozwalam mu topnieć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
gosika67 17:17, 21 mar 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu u nas pogoda się poprawia, jak tak będzie to w tym tygodniu zacznę robić porządki, zamówiłam czarną ziemię na zmianę rabat,ciekawe jak Twoja róża New Dawn, bo moja młoda, jestem ciekawa czy w ogóle zakwitnie.Rubens Twój też mnie bardzo ciekawi.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Kasiek 12:29, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Muszelka napisał(a)
Dzięki! Zachęciłaś mnie

W tym roku zaobserwuję dokładnie, czy krokusy będą już uschnięte w czasie, gdy trzeba będzie po raz pierwszy kosić trawę.

We wrześniu idę w Twoje ślady!

Ps. A trawnik (i ogród) masz śliczny.



Muszelko, dzialaj metoda prob i bledow, warto, bo widok tysiecy krokusow jest niesamowity
____________________
Bawarka
Kasiek 12:30, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
gosika67 napisał(a)
Przeczytałam, w sobotę będę to ogarniać, tam już zmieniłam, dało się,odezwę się na pw. w sobotę przed wieczorem. Pozdrawiam.


Mam nadzieje..no wiesz
____________________
Bawarka
Kasiek 15:38, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Donia72 napisał(a)
Przyszłam się przywitaćJestem siostrą Gosi


Doniu, witaj, milo mi Juz bylam w Twoim ogrodzie, dzisiejszy poranek spedzilam na spacerowaniu po nim, jest piekny
____________________
Bawarka
Kasiek 15:39, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hanka_andrus napisał(a)
Kasiu, witam wiosennie! Dziś. Wieczorny spacer był cieplutki,,tyllo zero I bez wiatru.
pozdrawiam radośnie.


Haneczko, witaj U mnie wlasnie pada snieg...ale i tak, juz jest bardziej wiosennie, niz zimowo
____________________
Bawarka
Muszelka 15:43, 22 mar 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Kasiu, a w trawniku masz więcej kolorów? Zastanawiam się nad fioletowymi lub białymi... A może oba?
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Kasiek 15:56, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
AgataM napisał(a)
Masz cudowny ogród.... Altana, moje marzenie. Ogrodzenie murowane- bardzo chciałam takie mieć i na tym się skończyło.Ławeczka- może kiedyś..... Pozdrawiam wiosennie( co tam śnieg)....


Agatko, dziekuje Tak szczerze powiem, ze mury i ta altana, sa trwalym punktem w ogrodzie. Martwym, wiec bardzo wiazacym z jednym stylem. I to jest dla mnie ograniczajace...W takim ogrodzie, trzeba pozostac przy jednym stylu, pomieszanie, nie wyjdzie mu na dobre. Znam ogrody, gdzie i mury i donice i duperele, gdzie pierdolki i co tylko, lampki i lampeczki, mydlo i powidlo...Jednym slowem, ogrodowa rupieciarnia. Tego staram sie uniknac, bo to nie jest moj styl. Ale pozmieniac cos w takim ogrodzie, jest trudno. Dzisiaj juz wiem, ze zakladajac ogrod, trzeba uwazac na wprowadzenie do niego, elementow stalych, martwych. Za pozdrowienia bardzo dziekuje, dzisiaj zimowo bo pada sniezek
____________________
Bawarka
Kasiek 16:00, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
kitek81 napisał(a)
Ciekawie masz, z jednej strony zima, z drugiej wiosna co kto lubi
a napisz mi proszę, jak przycinasz clematisa Rubensa?


Od strony Alp, mam w ogrodzie zime, od strony jezior, mam wiosne
Rubensa nie przycinam. Mozna go skorygowac, jak nam jego wielkosc przeszkadza, ale to dopiero po kwitnieniu, czyli pozna jesienia
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies