Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

_Martini_ 21:28, 21 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Och, boszzz, jakie cudne piwonie. Jakie piękne zdjęcia zrobiłaś!
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Gardenarium 21:40, 21 maj 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zdjęcia cudo.
Zwłaszcza ujęły mnie jaskry na łące.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magleska 22:03, 21 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18484
u Ciebie to można popaść w kompleksy hihi ( oczywiście żartuję sobie )
przepięknie fotki robisz ,wszystkie kolory ,detale ,faktury ....cudnie po prostu
zdjęcia motyli rewelacja ....zresztą wszystkie pozostałe też
z przyjemnością pooglądałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 07:53, 22 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8027
Piękne ujęcia motyle cudowne mnie tym razem ujęły zdjęcia łąkowe, cudne zestawienia natura stwarza, oj mogłabym tam siedzieć i siedzieć cudnie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kasiek 12:01, 22 maj 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Makao_J napisał(a)
Przyznam się szczerze że gdyby taki motyl na mnie usiadł to chyba trochę bym spanikowała

Tez mialam mieszane uczucia
____________________
Bawarka
Kasiek 12:04, 22 maj 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Alicja169 napisał(a)
Kasiu!! przepiękne motylowo!!
To cudowne miejsce w ub. roku chciałam odwiedzić, ale nie wyszło, inne zobowiązania miały pierwszeństwo
Ale na pewno chciałabym tam być, zobaczyć te wspaniałe rośliny, ten klimat, te aranżacje
Mam nadzieję na spełnienie się tego planu, może nie w tym roku, ale może w następnym
Na razie cieszę się i dziękuję, że mogę to dzięki Tobie oglądać


Alu, warto tam pojechac, zreszta, bedac tu, w Bawarii, po prostu trzeba zwiedzic i jej cuda i okolice, a wyspa kwiatowa Mainau do tych cudow nalezy To tak jakby byc w Krakowie i nie byc na Wawelu Jak sie bedziesz wybierac, to dam Ci kilka fajnych podpowiedzi ( jak chcesz oczywiscie)
____________________
Bawarka
Kasiek 12:06, 22 maj 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hanka_andrus napisał(a)
Ja tylko przyklasnę słowom Alicji: też chciałabym tam być! Dzięki za relację.


Haniu i jestes
____________________
Bawarka
Kasiek 12:11, 22 maj 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Tutaj obszerniejsza relacja z wypadu na te wyspe

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5743-bawaria?page=4
____________________
Bawarka
Kasiek 12:12, 22 maj 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)
No tymi motylami to pojechałaś po bandzie, a te głowy wgniotły mnie w fotel


Sylwia, musialam kilka razy przeczytac tekst, zanim zrozumialam to pojechanie po bandzie Usmialam sie, dzieki Glowy taaaak...bossskie som
____________________
Bawarka
Kasiek 12:24, 22 maj 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
gosika67 napisał(a)
No właśnie drzewo chusteczkowe, myślałam,że nie istnieje, ostatnio koleżanka w pracy pokazywała fotkę takiego drzewa, ale na obrazku a Ty widziałaś na własne oczy. Pokazujesz tyle ciekawych miejsc. Czekam z niecierpliwością na dalsze pokazy.Te motyle to jak sztuczne.
Moja Rosanna ma mnóstwo pąków i Newn Dawn dostaje.Piwonia dziś się rozwinęła i łubin. Co pójdę do ogrodu to coś nowego, przyroda potrafi zaskoczyć i to pozytywnie.
Posadziłaś wszystkie rośliny? Czy przemierzałaś góry?
Ja dziś zrobiłam miksturę z pokrzyw.


Goniu, istnieje i jest naprawde ladne Drzewo jest takie w sobie zgrabne, ma ladny pokroj, zabkowane liscie, kore i ogolny zapach.


Tak wygladaja jego ,,chusteczki,, W dotyku sa takie aksamitne, bardzo przyjemne.


Sa dosc spore, ladnie pachnia, delikatnie. Pozbieralam sobie kilka, wsadzilam pomiedzy kartki ksiazek...Lubie te stare sposoby, na zatrzymanie lata...tez tak robicie swoje suche bukiety?



____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies