Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 22:57, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
wiunia napisał(a)
Te psiaczki Kasiu są cudne! Jak nie kochać takich stworów, no jak ?
Ogrodowe zmiany bardzo mnie ciekawią ☺
Będzie rewelacyjnie już to widzę!


Wiunia Przerwalismy prace, czekamy na ochlodzenie
____________________
Bawarka
Figaro 23:03, 05 sie 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
No jestes wrescie. Zdrowia zycze i sily bo to nie da rady tak.
Kasiek 23:06, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nicol21 napisał(a)
no no ścianę wodną to niezłą dajecie. a te belki olejowaliście? w wodzie zamierzacie miec ryby albo się kąpać?
fajne fotorelacje.
hortki na czarnym tle i pełnym słoncu - boskie!


Nicol, ta sciana to dla ochlody dla nas, ptakow i innych takich, woda ogolnie do polezenia, posiedzenia Ot tak, dla relaksu Belki sa ze starego domu, naturalne, nie wiem ile wytrzymaja, zobaczymy
____________________
Bawarka
Kasiek 23:07, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Mixtoorka napisał(a)
Bardzo mi się podoba wszystko, ścianka huśtaweczka i świeczki. Miłego wypoczynku!!!


Teraz jest fajny czas na odpoczynek, upaly nie pozwalaja cokolwiek robic, wiec...lezymy i ...lezymy...
____________________
Bawarka
Kasiek 23:08, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Magleska napisał(a)
Fajne te twoje rewolucje bardzo mi się podoba huśtawka ,a psy cudowne


Madzia Ta hustawka to teraz numer 1 jest
____________________
Bawarka
Kasiek 23:09, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)



trzymam kciuki haaa i posyłam mentalne wsparcie Ziuuuuuuuuu.....


Buziaki i dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 23:15, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gierczusia napisał(a)
Ha dżakuuuzi ...to jest toooo też myślę co by tu wykombinować na przyszłość ,żeby dooopkę jednak zamoczyć psiury biedoki w tym upale , a mój kot norweg z tgo upału to nawet mi syna lekko drapnął , co mu siė nigdy , przenigdy nie zdarzyło...
Zdjęcie ze świecą nastrojowe...żrą u Was komary czy robiłaś oprysk ?
Buziole gorące ... Nieee..lepiej lodowate


Faryjatka Rob wode koniecznie, staw kapielowy, prysznice, sciany wodne, babelki w wannie i co tylko Rob, nie bedziesz zalowac
Zwierzaki sie mecza, nie tylko te nasze, domowe...W gorach brakuje wody, helikoptery lataja z woda dla bydla...W lasach...Co tu duzo mowic, pomyslmy o nich i wystawmy w misce wody...napewno ktores skorzysta Dzisiaj u nas z misek psow, myszki wode pily, niestety nie zdazylam zrobic fotek Sliczne byly, takie malutkie i tak lapczywie pily...Komarow jakos w tym roku malo, jakis pojednczy sie zawieruszy i pokaze zza rogu Za to os mam bardzo duzo, dzisiaj mnie jedna ukasila Uf, goraco....Zapowiadaja jeszcze 40 stopni...
____________________
Bawarka
Kasiek 23:18, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Figaro napisał(a)
Wiesz ze musialam wszystkie sosny wyciac? I sasiedzi mi zarzucaja ze ta zaraza to ode mnie i chca zwrot kosztow. A i nastepnym razem to wykorzystaj inny beton ale to Ci juz albo pisalam albo mowilam.
Whilrpool kupilas? To bedzie fajnie w ogrodzie. My mamy w lazience i czesto korzystamy i Ty tez bedziesz go lubic.


Figa, jaka zaraza, jakie koszty ? Moje babelki juz lubie, chociaz jeszcze w nich nie siedzialam
____________________
Bawarka
Kasiek 23:19, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Figaro napisał(a)
A psy Twoje to lubie tylko nie daje sobie rady z ich wielkoscia konia podrap je ode mnie.


Jeden pies i tylko w wielkosci kucyka...lub cielaczka Za pozdrowienia dziekuje i oczywiscie odpozdrawiam
____________________
Bawarka
Kasiek 23:20, 05 sie 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu tak bym popisała u ciebie bo dużo nowości, ale jestem w dziurce na wakacjach teraz jestem w pizzeri i trochę zaglądam
Pozdrawiam


Elu, odpoczywaj, milego wypoczynku
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies