Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 20:55, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gardenarium napisał(a)
Nie muszę mówić, który piesio bardziej mi się podoba i skradł moje serce Wiesz na pewno. Na wodę czekam.
Świetne dodatki


Danus, wiem, juz wszystko wiem Obydwa kocham calym sercem, ale...Potffora miloscia szczegolna, inna...
Dana, to fotka tych obcietych na 5 cm hortensji. Przepraszam za jakosc, robione telefonem o 5.30 rano.


Dla ogladajach/czytajacych: Prezes kolka ogrodniczego, obcina swoje hortensje tak krotko, jesienia, na 5 cm przy ziemi. Ma najpiekniejsze hortensje jakie widzialam, wiec i ja...tak w tym roku zrobilam Co jeszcze...zima, gdy jeszcze lezy snieg, ale zaczyna sie odczuwac juz cieplo promieni slonecznych, podsypuje im po raz pierwszy nawoz. Zrobie i ja tak, zobaczymy co z tego wyjdzie.
____________________
Bawarka
Kasiek 20:57, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Muszelka napisał(a)
Brawo Ty!
Ależ Ci kibicuję!


Muszelko Buziaki
____________________
Bawarka
Gardenarium 20:57, 07 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja jedną też tak zrobię. Wiedz, że moja klientka też tak zrobiła i miała mega wielkie krzaki bardzo gęste i masywne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiek 20:57, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
dana1s napisał(a)
Ale rewolucja Piękne zmiany, ale nic nie przebije pyszczków. Do zagłaskania
Cudne!


Tu masz racje, do zakochania do zaglaskania...
____________________
Bawarka
Kasiek 21:08, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Figaro napisał(a)
A gdzie Ty tak Kaska siedzisz ze Cie tu nie ma ?


Figa, Goniu
Siedzialam tu...

albo tu...

albo i tu...




Jakis czas temu odkrylam termy naturalne, woda w nich jest pompowana z 550 metrow glebokosci. I tak jak Baltyk zima jest ok, tak tu woda jest naprawde ziiimmmmnnaaaa...Mowie to ja, osoba kapiaca sie zima i w kazdej przerebli Termy sa podzielone na trzy czesci, na czesc tu pokazywana, staw na powietrzu, miejsca do odpoczynku na trawie i czesc w budynku( z niego fotek nie mam, bylo za duzo ludzi) Czesc w budynku jest ogrzewana do baaardzo przyjemnej temperatury (okolo 35 stopni) Dla mnie wieksza przyjemnoscia byylo korzystanie z basenu zimnego, bajka normalnie Oczywiscie te termy maja wlasciwosci lecznicze, ktore odczuwa sie juz po krotkim czasie.
____________________
Bawarka
Kasiek 21:12, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)
Halo, halo, pokaż co działasz dalej??? Czekamy


Sylwia, w sumie robilismy w ogrodzie zaledwie pare dni i musielismy zawiesc koparke do firmy a bez niej ani rusz. Z racji ze tu mamy ciagle piekna pogode, koparka pracuje na chlebek a my...Siedzimy w rozkopanym ogrodzie Aleee....Robimy to z przyjemnoscia
____________________
Bawarka
Kasiek 21:12, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Magleska napisał(a)
Właśnie .......my tu czekamy ......buziaki


Madzialena
____________________
Bawarka
Kasiek 21:16, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gardenarium napisał(a)
Ja jedną też tak zrobię. Wiedz, że moja klientka też tak zrobiła i miała mega wielkie krzaki bardzo gęste i masywne.


Dana, tak wlasnie wygladaja krzaki hortensji tego pana, wielkie, sztywno stojace o wielkich kwiatach. Tnij, mowie Ci to ja, Bawarka Patyczki juz puszczaja nowe listki, wiosna beda przeniesione do ogrodu juz jako silne, porzadne szczepki
____________________
Bawarka
Kasiek 21:22, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
zawitka napisał(a)
Łoooooo matko i córko ależ Ty rewolucję robisz ,ogród do góry nogami stawiasz ha ha .Alllle dzieje się coś nowego czasami tak trzeba. Podziwiam Was Kasiu ale to prawda że przychodzi taki czas w życiu że trzeba trochę korzystać z życia .Ale do tego trza się przygotować .Trzymam kciuki i powodzenia


ZawitkoW tym roku moj ogrod zdobyl fajne nagrody z podium, byl ladny, wszyscy go tu podziwiali, a ja czulam ze musze w nim cos zmienic. Czulam, ze on musi pasowac do mnie a nie ja do niego, musze ograniczyc w nim prace. Prace bo inne obowiazki i zycie za bardzo mnie wciagnely. Przede wszystkim chce wiecej podrozy, swiata, chce troche innych zmian...Wiec zaczelam od ogrodu Dzisiaj juz moge powiedziec, ze to byla dobra decyzja
____________________
Bawarka
Kasiek 21:23, 07 gru 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
nicol21 napisał(a)
Działasz coś? Pokażesz coś?


Dzialalam dopoki mielismy koparke, trudno, na wiosne bede robic daleej
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies