Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 23:26, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Wracamy do botanicznego...


____________________
Bawarka
Kasiek 23:31, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
____________________
Bawarka
Kasiek 23:33, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762

____________________
Bawarka
Kasiek 23:33, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
CDN
____________________
Bawarka
Kasiek 23:38, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Sylwia, mam fotke dla Ciebie. Przeczytalam, ze masz drzewo ktore chcesz, czy musisz wykopac, moze takie rozwiazanie by Ci odpowiadalo? Lub moze,...posc na drzewo powojnika
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 10:13, 18 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Kasiek napisał(a)
Sylwia, mam fotke dla Ciebie. Przeczytalam, ze masz drzewo ktore chcesz, czy musisz wykopac, moze takie rozwiazanie by Ci odpowiadalo? Lub moze,...posc na drzewo powojnika

Dziękuję
Cudnie to wygląda, ciekawe jak z przycinką takiej róży jak wplątana w gałęziach drzewa.
Ja na grusze puściłam clematis, ale to niestety nie rozwiąże problemu z rdzą. Mam sporo różnych jałowców w ogrodzie i było wiadomo, ze problem się pojawi, ale w tej sytuacji wolę jałowce, a zamiast gruszy posadzę coś innego.
Babcia ma cukrzycę od dwóch miesięcy i nie wolno Jej słodkich owoców, a wiemy, ze nie ma możliwości upilnowania Jej by nie jadła bo uwielbia stąd decyzja o wycince
Dwie sprawy załatwimy jednym cięciem.

Nie mam wyrzutów sumienia bo to chore drzewa co wycinamy, a posadzone na ogrodzie przeszło 300 stuk różnych gatunków drzew i już rosną więc planeta zyskała sporo tracąc niewiele
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 12:03, 18 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Cudownie solidna porcja zdjęć Pięknie

Wiosna pcha się do nas z wszystkich stron ..jakoś nie wierzę w to,że zima nas jeszcze odwiedzi ..może lekki jednodniowy śnieżyk
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasiek 21:57, 18 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dziękuję
Cudnie to wygląda, ciekawe jak z przycinką takiej róży jak wplątana w gałęziach drzewa.
Ja na grusze puściłam clematis, ale to niestety nie rozwiąże problemu z rdzą. Mam sporo różnych jałowców w ogrodzie i było wiadomo, ze problem się pojawi, ale w tej sytuacji wolę jałowce, a zamiast gruszy posadzę coś innego.
Babcia ma cukrzycę od dwóch miesięcy i nie wolno Jej słodkich owoców, a wiemy, ze nie ma możliwości upilnowania Jej by nie jadła bo uwielbia stąd decyzja o wycince
Dwie sprawy załatwimy jednym cięciem.

Nie mam wyrzutów sumienia bo to chore drzewa co wycinamy, a posadzone na ogrodzie przeszło 300 stuk różnych gatunków drzew i już rosną więc planeta zyskała sporo tracąc niewiele


Prosze
Nie wiem jak wyglada pielegnacja takiej rozy...ale wiem, ze drzewa po ktorych sa puszczone, sa najpierw uformowane, tz wszystkie slabsze galazki tworzace ,,pajeczynke,, sa powycinane. Widzialam kilka takich drzew oplecionych rozami, jak powyzsza fotka pokazuje, wyglada to bajecznie Kiedys planowalam, na swoim bzie, posadzic roze apple blossom i...Jakos zapomnialam o tym pomysle
Sylwia, tez sie nie sumituje, gdy widze ze cos choruje lub zaraza inne rosliny i nie moge temu zapobiec. Lepiej wyciac i posadzic nowe Twoj ogrod jest piekny...Tyle zycia w nim i miejsca dla stworzen, gratuluje i pozytywnie zazdraszczam takiego raju

Chwilka...Nasza Danusia ma w przedogrodku jakies drzewka, po nich pna sie roze...Zapytaj Dany
Ide szukac fotek, jak znajde to...bede Cie znowu wolac
____________________
Bawarka
Kasiek 22:00, 18 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
deszczowymaj napisał(a)
Cudownie solidna porcja zdjęć Pięknie

Wiosna pcha się do nas z wszystkich stron ..jakoś nie wierzę w to,że zima nas jeszcze odwiedzi ..może lekki jednodniowy śnieżyk


Dziekuje I...nie mow hop przed zachodem... Mysle ze za pare dni bedzie zima...bo...Kot mi sie wlamal do lodowki
____________________
Bawarka
Kasiek 22:07, 18 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Sylwia, znalazlam takie drzewo, moze Ci sie spodoba To Robinia Casque rouge.




Ide dalej szukac drzewa z roza...Chyba ze...usunelam fotke bo stara byla...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies