Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Borbetka 12:04, 20 sty 2020


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Kasiek napisał(a)


Bylam tam wczoraj i bylo pieknie Dalej, w zimowy poranek mozna podziwiac np trawy...Czy beda szersze kadry? Raczej nie


Witaj Kasiu, ja w niedoczasie, a tu takie informacje czytam dla mnie. Kochana jesteś i dziewczyny podpowiadające też. Na pewno skorzystam. Szukam głównie gratowisk, uwielbiam łazić po takich miejscach. Wielkie DZIĘKI i uściski. A fotki super, jak zawsze czuję się zaproszona do zwiedzania polecanych przez Ciebie miejsc .
____________________
borówcowy wizytowka
eda 18:48, 20 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)
Cudna ta roslina... To wilczomlecz Bardzo mi sie spodobala i...


Edytko kochana, bardzo ale to bardzo Ci dziekuje, mam, dostalam, przesylka doszla Jestes kochana ...moj Promyczku





____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Figaro 19:46, 27 sty 2020


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Bardzo dziekuje za spotkanie i czas z Toba bo tego mi brakowalo. Latte tez bylo pyszne i ciasto jak zwykle no naprawde. I pomyslalam juz i mysle ze chyba chce te wisnie. A wiec czy moglabys mi policzyc ile ich potrzebuje i czy zamowilabys je dla mnie ? I pokaz mi je jeszcze raz to pokaze w domu. I jak sie te waskie nazywaly ? Bo zapomnialam. I ten Tae tez bym chciala chyba albo ?
Figaro 20:04, 27 sty 2020


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
I zapomnialam. Ladne masz te przebisniegi.
Figaro 18:54, 05 lut 2020


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Bedziesz juz zamawiac te wisnie kwitnace ? To ja juz jestem pewna ze je tez chce i posadze je tak jak mi poradzilas. Tak w te zygzaki i w te dziury to wsadze te na amo i cos dalej. Moglabys mi te wisnie zamowic ? 6 tez bym chciala albo ? Co myslisz ? Te amo tez mi zamowisz ?
Kasiek 12:02, 28 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Borbetka napisał(a)


Witaj Kasiu, ja w niedoczasie, a tu takie informacje czytam dla mnie. Kochana jesteś i dziewczyny podpowiadające też. Na pewno skorzystam. Szukam głównie gratowisk, uwielbiam łazić po takich miejscach. Wielkie DZIĘKI i uściski. A fotki super, jak zawsze czuję się zaproszona do zwiedzania polecanych przez Ciebie miejsc .




Prosze bardzo Cos mi sie kojarzy, ze za niedlugo, bedzie pchli targ w okolicach jeziora Bodenskiego...Musze poszukac informacji
____________________
Bawarka
Kasiek 12:03, 28 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Figaro napisał(a)
I zapomnialam. Ladne masz te przebisniegi.


Te przebisniegi to przeciez Twoje
____________________
Bawarka
Kasiek 12:13, 28 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Figaro napisał(a)
Bedziesz juz zamawiac te wisnie kwitnace ? To ja juz jestem pewna ze je tez chce i posadze je tak jak mi poradzilas. Tak w te zygzaki i w te dziury to wsadze te na amo i cos dalej. Moglabys mi te wisnie zamowic ? 6 tez bym chciala albo ? Co myslisz ? Te amo tez mi zamowisz ?



Figa, jest klopot z tymi wisniami...Moj ogrodniczy w ktorym do tej pory kupowalam, juz ich nie ma...I narazie miec nie bedzie, musi je zaszczepic, to potrwa rok, dwa zanim wypusci je do sprzedazy Szukalam w mojej okolicy, na targach, w roznych miejscach...Nigdzie ich nie ma... Scielam ogromny bez, z mysla ze tam bedzie miejsce na ( jeszcze nie wiem ile sztuk, musze pomyslec) te wisnie, a tu guzik I to taki z petelka...
Kawalek bzu jeszcze stoi, czekam na koparke bo juz zaczela sezon w sluzbie i tak naprawde, to teraz nie wiem co dalej. Hm.
Moje amanowagy, oprocz tej najstarszej, najwiekszej, kupowalam w wysylkowej, poszukam stronki i Ci podrzuce, tam tez zamowie Ci klematisy- sobie juz zamowilam, kolejnych 5 sztuk Jak na poczatek.....
____________________
Bawarka
Kasiek 12:14, 28 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Czy byla u nas wiosna? Byla byla...


5 luty.
____________________
Bawarka
Kasiek 12:29, 28 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
I jest tez zima
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies