Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 01:14, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
basia3012 napisał(a)
Kasiu, już kiedyś byłam u Ciebie ale wtedy zaczytałam się o Rubensie. Dzisiaj też zaszłam do Ciebie ale wizytę również zakończyłam w Rubensiarni. No przepiękny jest on i już. Bez dwóch zdań.
Ale nie, nie. Twój wątek też przeczytałam. Już kilka dni temu u Danusi wspomniałaś o tym złocie Indian. Czytałam więc o nim głośno mojemu mężowi i przykazałam aby nie marnował popiołu z drewna i popiołu z grilla latem.
Przepiękne masz Kasiu te mury obrośnięte Rubensem. Ale to wiesz o tym. Wszyscy o tym piszą.
Też planuję posadzić Montanę Mayleen. Lubię pachnące rośliny. Tylko jeszcze miejsce nie jest ustalone. Pisałaś, że najlepiej jemu jest na murze. Ale u Agaty na płocie też pięknie rośnie. Jeszcze mam trochę czasu więc pomyślę.
Zdrówka Kasiu życzę.


Basienko, witaj w moim ogrodzie
Temat zlota Indian, ziemi, ktora sami mozemy sobie wyprodukowac w ogrodach...Jest na wyciagnieciu reki i za darmo. W dalszym ciagu nie moge pokazac fotki, bo kabel zostawilam w pracy, moze jutro zrobie komorka i bedzie szybciej.
Popiol popiolowi nie rowny...jest duzo filmow, instruktazy i opisow, mysle ze jeszcze sporo przede mna bo to nie jest ot tak, spalic i juz...Ale, mysle ze jestem na dobrej drodze Basiu, jezeli cos znajdziesz na ten temat, tez chetnie skorzystam
Montany... Tak, to wizytowka mojego ogrodu Chyba im u mnie dobrze, skoro rosna w warunkach raczej trudnych. Napisalam o murze, fakt, mysle, ze po prostu montany u mnie lubia mury, bo one oddaja im swoje cieplo. Chociaz widzialam tez montany rosnace na siatkach, na pniach, na plotach, na skalach...I wszedzie rosly Dla mnie ten powojnik jest fenomenem
Ogrod Agaty? Rany...Tak, ona miala piekny okaz na ogrodzeniu
Basiu, pozdrawiam, dziekuje i rowniez zdrowka zycze
____________________
Bawarka
Kasiek 01:26, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nicol21 napisał(a)
Bardzo oszczędnie, a w zasadzie skąpo serwujesz szersze widoki ogrodu po zmianie! No wiesz!!! Widoki bliskie bardzo ładne, na pewno w szerszym kadrze jest super. No pokaż!!!

Ogród daliowy super! Spojrzałam, Lindau jest dość blisko od Zurycha... kiedy jest to duże wydarzenie ogrodnicze? Może zwalimy się znajomym na parę dni, a na dzien wyskocze sobie na dalie i to wydarzenie ogrodnicze? . Hmmm....

Dodam, że to chyba ostatni sezon był u mnie bez dalii. Już zamówiłam... naoglądałam się, poszalałam z zakupami. Przyszły sezon muszę je w donicach przetrzymać, ale oby kolejne już w ziemi . Cudne to kwiaty, szkoda jedynie, że palikowanie jest konieczne przy tych wyższych odmianach.


No masz ci los
Nicol, zajrzyj tutaj
https://www.lindau2021.de/
Bylam w ostatnia niedziele w Lindau, morsowalismy ze znajomymi w jeziorze Bodenskim; widac juz od dluzszego czasu, ze przygotowuja wyspe do tego wydarzenia. Oby...Bo to juz za pare miesiecy...


Nicol, napewno moge Ci polecic i Lindau i dalie i okolice i cale jezioro Bodenskie. To miejsce to masa wrazen, pieknych miejsc, widokow i...Moglabym tak bez konca. Dodam jeszcze po cichutku wyspe kwiatowa Mainau...
____________________
Bawarka
Kasiek 01:30, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
____________________
Bawarka
Kasiek 01:37, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nicol21 napisał(a)
Bardzo oszczędnie, a w zasadzie skąpo serwujesz szersze widoki ogrodu po zmianie! No wiesz!!! Widoki bliskie bardzo ładne, na pewno w szerszym kadrze jest super. No pokaż!!!

Szersze szersze...

____________________
Bawarka
Kasiek 01:42, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Napia napisał(a)
Ale piękne zielone kitki i inne trawki cudne bardzo


Agnieszka
Teraz jest ich czas, piekne sa, wszystkie
____________________
Bawarka
Kasiek 01:50, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Trawy...Zwiewne i zyjace swoim zyciem...


____________________
Bawarka
Kasiek 01:53, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763



Ponad 3 metrowe trawy pampasowe


____________________
Bawarka
Kasiek 01:55, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763


I tak sa zabezpieczone na zime.

____________________
Bawarka
Kasiek 01:58, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763


____________________
Bawarka
Kasiek 02:02, 29 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Lubie to miejsce To plac pokazowy sklepu ogrodniczego.

____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies