Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 14:28, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)
Z czapek żołędziowych i piór wymiata


Sylwia, dziekuje Lubie go, tylko troche dlubaniny przy tym jest, ale, najwieksze prace w ogrodzie sie skonczyly, wiec trzeba sobie cos znalesc
____________________
Bawarka
Kasiek 14:32, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
gosika67 napisał(a)
No hej. Wreszcie jesteś, pooglądałam wszystkie fotki, Jezioro Bodeńskie zachwyca, był plan w kwietniu i bida.Te ogromne donice to mój konik u Ciebie.


Gonia, mysle ze jeszcze sie spotkamy przy brzegach jeziora Bodenskiego Donice? Tez je lubie i lubia je bardzo ptaki i owady. Codziennie przysiadaja na ich brzegach i pija wode, i dobrze, taki byl zamiar. Namow meza i zrobcie takie u siebie
____________________
Bawarka
Kasiek 14:33, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ElzbietaFranka napisał(a)




O tą fotkę mi chodzi o te rurki.



Ach Elu Dalie, tak, fajne to jest, dziekuje slicznie
____________________
Bawarka
Kasiek 14:43, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
SlonecznyOgrod napisał(a)
Te różaneczniki jakie wielkie, wow!

Tam musi byc ładnie na żywo...


Daria, bardzo ladnie...To cudna, kwiatowa wyspa piekna o kazdej porze roku Relacje z niej juz kiedys tutaj pokazywalam
____________________
Bawarka
Kasiek 14:46, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gochna napisał(a)

Kasiu, właśnie myślałam, że to gaura, ale nie do końca mi pasowało... na zdjęciach jest zjawiskowa. W przyszłym roku właśnie zamierzam wprowadzić do mojego ogrodu gaurę. Plan jest na wysianie w lutym nasion... zobaczymy

Pozdrawiam




Gosia, ona troche sie od gaury rozni. Jest bardzo ladna i taka wdzieczna Zobacze w 2021 czy bedzie w sprzedazy to sobie jeszcze kupie. I sprawdze nazwe
Gaury w ogrodzie mam, tez je bardzo lubie, nie wysiewalam, ale...Moze jeszcze wszystko przede mna
____________________
Bawarka
Kasiek 14:53, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Napia napisał(a)
Jesień w Twoim ogrodzie to szał kolorów Trawy wymiatają, ale chyba najbardziej zachwyciły mnie szerokie misy na tle traw. Cudo


Agnieszko, tak, jesien tutaj jest cudna...Przy zakupie roslin, zaczelam zwracac uwage, jak wyglada w roznych porach roku i, mylse ze wybralam odpowiednie rosliny. Jest kolorowo, jest cudnie
Misy obsadzilam rozplenicami i rozchodnikami, troche piwonii, ale...Zastanawiam sie, czy nie zmienic tego i nie posadzic tam hakonek, tak jak przy pierwszej misie. Zobacze jak to bedzie wygladalo w 2021 i wtedy zdecyduje
____________________
Bawarka
Kasiek 14:55, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
I my tez mamy, jak przystalo na grudzien Ciesze sie, snieg podleje mi caly ogrod
____________________
Bawarka
Kasiek 15:12, 01 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bede miala na to czas przez cala zime, czy te donice obsadzic hakonkami, tak jak pierwsza stojaca przy murze, czy zostawic te nasadzenia co sa...Tak sobie mysle, ze do hakonek, musialabym je troszke obnizyc, wysokosc okregu na ktorej teraz stoja, byla mierzona do wysokosci rozplenic.

____________________
Bawarka
Figaro 17:46, 01 gru 2020


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
No hej. Bede w poblizu i moglabym odebrac te drzewo od Ciebie.Tak pod koniec tygodnia,albo? I tez kupie te kule i dam w prezencie.
eda 17:53, 01 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)


Edytko, wianki te z chryzantemami to jesienne, z magnolia, troche takie hm...Magnolia przysypana pudrem, wiec moze wczesna wiosna ktora zima jeszcze goni? Zoledziowe tez jesienne...
Zdradze Ci tajemnice, tylko nie mow nikomu...Wianki otulalam skarpetkami z Kik, kupilam, kazdy kolor po 6 szt, za 0.50

Tez lubie te fotke...Taka zwykla, ciepla, spokojna...Dziekuje


No i super wyszło ale ciiii...
Ja się jeszcze zbieram ...ale już ogarnęłam róże i siana łąka przekopana inny będzie pomysł na wiosnę..
Fotkę nadal podziwiam ❣️
Buziaczki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies