Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Agania 20:30, 23 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiek napisał(a)


Byly tez, swiecznice...Kiedys kupilam jedna na targach ogrodniczych w Ulm i...Nic. Nie wyszla, chociaz przygotowalam jej odpowiednie podloze...
Piekne sa...


Ja miałam
Posadziłaś?... one nie lubią konkurencji, mam jeszcze jedną bulwę, ale wiosną zauważam tylko liście a potem nic
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 20:37, 23 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Kasiek napisał(a)


Sylwia, to sa potwory...Pisalam o tym Jezeli nie zalezy Ci na majowych kwiatach, to ja teraz obetnij do dopuszczalnej wysokosci, nic jej nie bedzie Mozesz ja tez obciac po pierwszym kwitnieniu, nacieszysz sie kwiatami... Pilnuj i koryguj jej wzrost, to wtedy nie rozpanoszy sie tak.

Dzięki Przez te powodzie mi tak na brzozę z ogrodzenia uciekła, listki z drzew na jesień spadły i okazało się, ze ona na samej górze już jest Po kwitnieniu ją ciachniemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 20:44, 23 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kasiu, miałaś śnieg?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasiek 21:24, 23 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Agania napisał(a)

Ja miałam
Posadziłaś?... one nie lubią konkurencji, mam jeszcze jedną bulwę, ale wiosną zauważam tylko liście a potem nic


Aganiu, tak, kiedys posadzilam i nic z tego nie wyszlo. Nie wiem dlaczego. Moze jeszcze raz sprobuje, piekne sa...Cudowne
Konkurencja? Nie wiem, ale wydaje mi sie, ze u ogrodnika do ktorego czesto jezdze by wlasnie podziwiac rozne kwiaty, rosna one pomiedzy innymi roslinami. Rosna tez w grupie. Zabilas mi zagwozdzke, sprawdze to w tym roku kiedy bedzie ich czas.
Napisz prosze jak jej przygotowalas miejsce
Spojrz Tu pomiedzy trawami i czosnkami...

I dla przypomnienia, w ten piekny, zimowy wieczor Troche barw i pozytywnych mysli

____________________
Bawarka
Kasiek 21:27, 23 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dzięki Przez te powodzie mi tak na brzozę z ogrodzenia uciekła, listki z drzew na jesień spadły i okazało się, ze ona na samej górze już jest Po kwitnieniu ją ciachniemy


Czyli co? Rubens jednak gora
Sylwia, ten powojnik zabiera miejsce tam gdzie chce i ile chce
____________________
Bawarka
Kasiek 21:34, 23 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
SlonecznyOgrod napisał(a)
Kasiu, miałaś śnieg?


Dario, pierwszy byl juz jakos tak we wrzesniu, calkiem sporo, potem dlugo dlugo nic, Swieta byly biale i teraz...Byly dni, ze ciezarowki wywozily snieg z miast i wiosek...Sa dni, ze jest normalna zima, i sa dni, ze...Sama zobacz
Rozne zakatki Bawarii, w roznych miesiacach


____________________
Bawarka
Monia81 21:35, 23 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Cudna ta wodna donica i w jakim pięknym otoczeniu a tych barw to już by się chciało pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:35, 23 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
A tymi zimowymi widoczkami mnie zachwyciłaś Kasiu pięknie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kasiek 21:35, 23 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
____________________
Bawarka
Kasiek 21:38, 23 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Monia81 napisał(a)
Cudna ta wodna donica i w jakim pięknym otoczeniu a tych barw to już by się chciało pozdrawiam


Monika, dziekuje, wiesz...ja jeszcze ciesze sie zima...)Lubie ja, tak jak lubie te wszystkie kolory w ogrodzie, masz racje, piekne otoczenie
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies