Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogród miejski

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród miejski

Pluszakowa 13:02, 20 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
AnnaCh napisał(a)
W większości każdego ogród kiedyś tak wyglądał


Nie każdy miał toitoi i stos rękawiczek.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
anabuko1 14:59, 21 kwi 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
Fajnie,że robisz takie zdjątka od początku.
Ja swojej działki nie obfociłam.I nie mam prawie nic z jej początków, przekształcania i pierwszych prac .
A u ciebie dokumentacja będzie pełna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Aga 19:22, 21 kwi 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam wyczytałam że nie wiesz co posadzić pod borowkami otóż jam mam posadzone truskawki szałwia lekarska i prymulki.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Pluszakowa 22:01, 21 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Aga napisał(a)
Witam wyczytałam że nie wiesz co posadzić pod borowkami otóż jam mam posadzone truskawki szałwia lekarska i prymulki.


Truskawki to ciekawy pomysł. Może też poziomki. Taki mini jagodnik. Tylko jak chodzić koło krzaczków?
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Pluszakowa 23:06, 21 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Moja róża ma taki od zeszłego roku pęd. Jest płaski staśmiony ma normalne liście.

To jakaś choroba czy co?



____________________
Magda Mały ogród miejski!
Anda 09:05, 22 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
O wow, co za dziwny pęd. Wygląda tak, jakby dwa pędy tak blisko obok siebie zaczęły rosnąć, że się połączyły. Ilość oczek i nowych pędów też o tym mogłaby świadczyć. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałam
Przyszłam od Rozark zainteresowana problemem. Ciekawe do ona napisze

A jaka to róża? Znasz jej nazwę?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Pluszakowa 11:11, 22 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
jest to róża miniaturowa czerwona nn.

nie są ton napewno 2 pędy tylko jeden i urosło to w zeszłym roku. Liście ma normalne i rokuje na kwitnienie zrobie nowe zdjęcia, bo podrosło.

może mam różaną czarcią miotłę? też mnie to ciekawi
____________________
Magda Mały ogród miejski!
basia3 11:51, 22 kwi 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witam no nie ma co przepiękny ogród, ja u siebie na początki miałam kłębowisko z jeżyn ogromna górę ziemi pomieszaną z gruzem, tynkiem i bóg wie jeszcze z czym, za ta górą była druga góra ale z butelek po nalewkach, winach i innych wynalazkach, panowie budowlańcy sobie takie ustronne miejsce znaleźli na małe co nieco.

Będzie pięknie, na pewno.
____________________
JEST DOBRZE :D
rozark 20:11, 22 kwi 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
fiu, fiu, pierwszy raz się z czymś takim spotykam, nie wygląda mi to na chorobę, więc na razie się nie martw
____________________
pozdrowionka
bozga 14:58, 24 kwi 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
pęd różany wygląda na niegroźną anomalię a co do ogródka to chyba te kałuże nie są przymiarką do oczka wodnego ? Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies