Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Targi Ogrodnicze Lublin - Kiermasz Eden 2016 - spotkanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodnicze Lublin - Kiermasz Eden 2016 - spotkanie

jona 16:24, 24 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Mi również miło było Was spotkać i porozmawiać . Czas szybko płynie nie tylko w ogrodzie i w czasie siedzenia na forum, podczas spotkań z Ogodomaniakami też. Pół dnia zleciało nie wiadomo kiedy
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 16:29, 24 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Oficjalnym powodem spotkania był Kiermasz Ogrodniczy.
Kilka zdjęć z tegoż wydarzenia:









____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
amelia_b 17:22, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Asiu chyba ty jedyna robiłaś zdjęcia roślinom fajnie było,rzeczywiście zdecydowanie za krótko
____________________
Pogubiłam się po drodze
jona 17:28, 24 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Amelio, chyba dobrze, że spotkanie wydaje się za krótkie, bo pewien niedosyt w rozmowach staje się motorem następnych spotkań
Kiermasz był tylko pretekstem, najważniejsze było i tak spotkanie, więc i robienie zdjęć roślinom zeszło na drugi plan
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Marga 19:13, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Dziękuję dziewczyny za mega sympatyczne spotkanie Bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać (i niektórych eMków). Musimy to koniecznie powtórzyć
____________________
Ogród dla moich synków
AgaeM 20:05, 24 kwi 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy:

http://5ty.pl/index.php/syrop-leczniczy-i-gliceryt-z-mniszka/?fdx_switcher=true
____________________
szałwie czy lawendy
Gocha 21:21, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
jona napisał(a)
Gosiu, przecież wczoraj nic nie kupiłaś, inny towar dziś mieli?
Swoją drogą jak się człowiek narozmawia o ogrodach, to włącza mu się funkcja ogrodniczkowania i musi choćby roślinki sobie kupić [/quote
Asiu pochodziłam sobie jeszcze tak na spokojnie bo nie musiałam się spieszyć do domu - przecież za zimno i mokro żeby w ogrodzie coś działać. Porozgladałam się po pólkach trochę głębiej i kupiłam konwalnik ale taki zielony , szybciej rosnący i bez czarny bordowy. A co Ty jeszcze tam wypatrzyłaś- czy kupiłas jakieś roślinki ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Betka 21:32, 24 kwi 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
AgaeM napisał(a)
W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy:

http://5ty.pl/index.php/syrop-leczniczy-i-gliceryt-z-mniszka/?fdx_switcher=true

O dziękuję zaraz przeczytam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
katel 22:38, 24 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Ewkakonewka napisał(a)
Pozdrawiam Wszystkich. Niestety jestem poza Lublinem i nie ma szans na dojechanie. Czekam na relacje

dorciabe napisał(a)
Ja też czekam na fotypokażcie się proszę
Do zobaczenia innym razem

Dziewczyny wielka szkoda, że nie udało Wam się dojechać , nadrobimy następnym razem .

Zgodnie z obietnicą wrzucam kilka zdjęć.
Pierwsze w kawiarni na dole - okazało się że górna była nieczynna więc po zbiórce przy drzwiach do nieczynnej kawiarni, udaliśmy się do dolnej.


Od lewej: eMuś Betki, Betka, Marga, Gocha, jona, amelia_b, AgaeM z eMusiem oraz Ich dwie bardzo grzeczne córeczki.
W ferworze zakupów kompletnie zapomniałam o foceniu samych targów więc mam tylko parę zdjęć.


____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Betka 23:43, 24 kwi 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dziewczyny w nawiązaniu do dzisiejszych rozmów coś na słodko przed chwilą zrobiony .
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies