Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Targi Ogrodnicze Lublin - Kiermasz Eden 2016 - spotkanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodnicze Lublin - Kiermasz Eden 2016 - spotkanie

Gocha 14:40, 25 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Macie rację dziewczyny- samą prawdę napisałyście i jeszcze zapomniałam 1 szt stipa sirocco. Zastanawiam sie tylko dlaczego tak mało kupiłam bo tylko 1 szt. jarzmianki ale mogę ja spokojnie podzielić. Ale i tak wybiorę się do Nałęczowa po jakiś najnowszy bodziszek niebieski i ewentualnie nie rozłażącą się i z ładnym kwiatem kocimiętkę to mogę dobrać jarzmianki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AgaeM 17:22, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Uwaga, uwaga w kwestii łubinu. Na poligonie, wzdłuz ulicy Poligonowej prowadzącej od ronda przy Mc donalds az do Zelwerowicza/ są tysiące nasianych łubinów w róźnych kolorach ( biale rozowe ciemny fiolet). Mozna sobie wykopac swobodnie ile potrzeba rosnie dziko rozsiany w chwastach po pas. Kiedys byly tam ogródki działkowe. W lecie wyglada to pieknie, teraz po lisciach trzeba szukac. Ja mam kilka duzych karp tam kopanych i mają się świetnie. Miasto ma tam blokowisko budowac.
____________________
szałwie czy lawendy
jona 19:28, 25 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Marga napisał(a)
Stronę wcześniej Gosia pisała:
Asiu pochodziłam sobie jeszcze tak na spokojnie bo nie musiałam się spieszyć do domu - przecież za zimno i mokro żeby w ogrodzie coś działać. Porozgladałam się po pólkach trochę głębiej i kupiłam konwalnik ale taki zielony , szybciej rosnący i bez czarny bordowy. A co Ty jeszcze tam wypatrzyłaś- czy kupiłas jakieś roślinki ?


A ja tylko hosty kupiła, dwie Wide Brim i jedną Tom Schmid. Wszystkie będą do podziału


Może kupiłaś tylko dwie odmiany host, ale jakie ładne są
Coś przeczuwałam, że u Gosi to nie tylko konwalnik i bez został zakupiony.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 19:31, 25 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Gocha napisał(a)
Macie rację dziewczyny- samą prawdę napisałyście i jeszcze zapomniałam 1 szt stipa sirocco. Zastanawiam sie tylko dlaczego tak mało kupiłam bo tylko 1 szt. jarzmianki ale mogę ja spokojnie podzielić. Ale i tak wybiorę się do Nałęczowa po jakiś najnowszy bodziszek niebieski i ewentualnie nie rozłażącą się i z ładnym kwiatem kocimiętkę to mogę dobrać jarzmianki


Stipę z premedytacją też kupiłam tylko jedną sztukę. Jak mi się spodoba to spróbuję siać nasiona.
Pani oczywiście twierdziła, że to roślina wieloletnia.
Czy w Nałęczowie mają dużo różnych bodziszków?
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Milka 12:00, 26 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale fajne spotkanie, miło was wszystkie widzieć zakupy jednak udane
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
katel 15:09, 26 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
AgaeM - dzięki za info o łubinie, za ten na targach nieźle zapłaciłam, dlatego tylko jeden - ale musiałam go mieć .
Jona - W Nałęczowie to może Gosia wie, ja nie mam pojęcia.
Milka - Zakupy udane no pewnie ale najważniejsze było spotkanie .

1 Maja w Końskowoli odbywa się kiermasz roślin.
wpisuję tu bo jeszcze nie do wszystkich mam numer tel. a ponadto może i inni zaglądający skorzystają .
http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/kwiaty-byliny-i-krzewy-na-kiermaszu-w-konskowoli,n,1000179514.html
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Marga 18:48, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
jona napisał(a)


Może kupiłaś tylko dwie odmiany host, ale jakie ładne są
Coś przeczuwałam, że u Gosi to nie tylko konwalnik i bez został zakupiony.

Amelia lepiej zorientowana. Ta to wszystko wie
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 18:54, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
He he
____________________
Pogubiłam się po drodze
rozajerycha 18:55, 16 maj 2016

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Przyjemnie obejrzeć sobie buzie ogrodowiskowe z lubelskiego.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
katel 09:53, 18 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
rozajerycha napisał(a)
Przyjemnie obejrzeć sobie buzie ogrodowiskowe z lubelskiego.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Cześć! Mam nadzieję, że przy następnym spotkaniu i Ty będziesz mogła dołączyć - lecę obejrzeć Twój ogród
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies