Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

oliwka 22:00, 31 maj 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
hankaandrus_44 napisał(a)
Śledzę wątek i cieszę się razem z Wami, że Wam się udało mimo porannej niepogody! Wspaniałe dziewczyny, wspaniali gospodarze, no i ich rajski ogród!
Pozdrawiam


Haniu, myślę ze i ty bys się z nami dobrze bawiła. 1Doborowe towarzystwo :0) Po południu zrobiło się przyjemnie ciepło, a nawet parno.

Irenko, dziękuję za roślinki na razie siedzą w wodzie - córka zrobiła namiot z kocy na balkonie więc nie dało sie nic zrobić :0)
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Magleska 22:02, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Irenka jakie fajne spotkanie miałyście
z przyjemnością obejrzałam fotki
mam nadzieję ,że kiedyś i mi się uda zobaczyć Twój raj na żywo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:04, 31 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Cudowne spotkanie miałaś w ogrodzie, miło Was widzieć, a ogród bajeczny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 22:06, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Śledzę wątek i cieszę się razem z Wami, że Wam się udało mimo porannej niepogody! Wspaniałe dziewczyny, wspaniali gospodarze, no i ich rajski ogród!
Pozdrawiam

Haniu, rano i zimno i ponuro i deszcz, ale wiara była..
I udało się, a jak dziewczyny pojechały, to dopiero pogoda na tip top była, cóż, jak zwykle...nie można mieć wszystkiego.
..a co do spotkania, ja już wiekowa...ale z nimi poczułam się, jak nowonarodzona
..tematów nam nie brakowało, nie napiszę o czym, ale śmiechu, myślenia i zastanowienia było sporo
..ujmę tak, mądre dziewczyny- bo młode, mądre kobiety, bo uniwersalne, ...ja kobieta, to ja ważna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 22:12, 31 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Przecież kobieta 3 filary domu trzyma, a facet tylko jeden, i to nie każdy do tego trzymania chętny.
A baba jak się uprze, tro i sama dom postawi/patrz na Karolinkę/ Nie darmo Twardowski na pertraktacje z diabłem żonę wołał. Ha, ha, ha.

Irenko, Kasiu, Effko, Fajnie miałyście! Ot co!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eVka 22:26, 31 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)

Haniu, rano i zimno i ponuro i deszcz, ale wiara była..
I udało się, a jak dziewczyny pojechały, to dopiero pogoda na tip top była, cóż, jak zwykle...nie można mieć wszystkiego.
..a co do spotkania, ja już wiekowa...ale z nimi poczułam się, jak nowonarodzona
..tematów nam nie brakowało, nie napiszę o czym, ale śmiechu, myślenia i zastanowienia było sporo
..ujmę tak, mądre dziewczyny- bo młode, mądre kobiety, bo uniwersalne, ...ja kobieta, to ja ważna

Irenko, tematy miałyśmy baaaardzo zróżnicowane, nie mogłyśmy się na gadać i jedna przez drugą nawijałyśmy. Trzy gaduły
Ty wiekowa, dobre sobie chyba tylko na liczniku troszkę więcej niż my ale energią, humorem i podejściem do życia bijesz mnie na łeb!
Ja już odliczam czas do spotkania u mnie Mam nadzieję, że w wakacje się uda, bo teraz mam wyjazdowo
____________________
eVka 22:27, 31 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
hankaandrus_44 napisał(a)
Przecież kobieta 3 filary domu trzyma, a facet tylko jeden, i to nie każdy do tego trzymania chętny.
A baba jak się uprze, tro i sama dom postawi/patrz na Karolinkę/ Nie darmo Twardowski na pertraktacje z diabłem żonę wołał. Ha, ha, ha.

Irenko, Kasiu, Effko, Fajnie miałyście! Ot co!

Sama prawda Haniu
Miałyśmy super dzisiaj, piękny dzień!
____________________
AnnaCh 22:33, 31 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale czad
Super, że się spotkanie udało
Z przyjemnością obejrzałam fotki ogrodu i Wasze buzie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
yolka 19:01, 01 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Cudne masz rododendrony Specjalnie nie widać tego, że koleżanki mogłyby być Twoim córkami - to miłość do ogrodów wszystko zmienia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Urszulla 19:24, 01 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Spotkanie wywołało dużo fajnych emocji. Buźki uśmiechnięte
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies