Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

eVka 08:16, 22 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)

Kasia mam 4 odmiany.
All Gold jest cała złota, swoje przesadzę, a w większości mam tu akurat Albostriata.
Ciekawa jestem nowej pracy, tylko chciałabym to zobaczyć

Właśnie Kasia gdzie Twój ogród?
____________________
AgnieszkaW 08:26, 22 mar 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, roboty w tak dużym ogrodzie masz pod dostatkiem (wiem coś o tym), ale za to jaka satysfakcja i piękno wokół, gdy to wszystko obsypie się kwieciem i listowiem. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
wiunia 12:20, 22 mar 2019


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Na samo wyobrażenie pracy jaką wykonalaś bolą mnie stawy i palce drętwieją. Ja w moim małym ogrodzie po kilku godzinach pracy mam z głowy następny dzień. Stawy, nadgarstki odmawiają posłuszeństwa. Irenko Rosji tniefh po kwitnieniu?
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Gardenarium 12:45, 22 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czekamy na najpiękniejsze, wybuch świeżości wiosennej Już niedługo. Jak miło będzie. Moja najulubieńsza pora roku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kociamama 13:20, 22 mar 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Milka napisał(a)
Jakbym miała mały, byłby błysk i mnóstwo czasu na inne przyjemności


Potrafisz człowieka zdopingować
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Agania 13:21, 22 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)



a w donicach koło domu, ukorzeniam sobie głogowniki i ostrokrzew, póki nie ruszą hortki, dają mi kolor



a tu mi coś zżarło sosnę na pniu i znowu patyki hortensji, co się nie przyjmie, wywalę


Liczy się pomysł Irenko, a Ty to masz tych donic bez liku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
SlonecznyOgrod 14:39, 22 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Roboty masz co niemiara.
I nie chodzi o to , że robisz nowe i zakładasz rabaty, tylko o utrzymanie tego co juz jest.
Jaka masz powierzchnię zagospodarowaną pod sam ogród, liczyłaś kiedyś?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Milka 18:31, 22 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
koliber napisał(a)
Ty to dopiero masz co sprzątać Taki ogrom roślin i do prawie każdej trzeba podejść i dopieścić Kawał dobrej roboty odwaliłaś

Dziękuje, ale jeszcze tyle tej roboty, właśnie wróciłam umordowana i sobie spokojnie przeszłam przez ogród, oj jest roboty, jakoś powoli zrobię, rośliny się rozrosną i niedoróbki ukryją
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 18:41, 22 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Muszelka napisał(a)

Milko, z przeogromnym podziwem patrzę na Ciebie i kilka innych osób na tym forum, które troszczą się o swój wielki ogród. Wymaga on z Waszej strony ogromnych nakładów sił i czasu.
Przeczytałam ostatnie strony Twojego wątku... Szacun wielki.

Mam mały ogródek, i tak jak piszesz zawsze mam w nim błysk i mnóstwo czasu na inne przyjemności. Na działkę jadę przede wszystkim wypoczywać i cieszyć się przyrodą. Za ogrodzeniem mam piękne lasy, jeziora, łąki... Tylko gór mi brakuje

Ja wychodzę z założenia, że nie samym ogrodem człowiek żyje

Ale każdy z nas dokonuje własnych, najbardziej odpowiednich dla siebie wyborów
Podziwiam Ciebie! Dużo sił życzę. Powodzenia!!!

Bardzo dziękuję za tyle fajnych słów, to zrozumienie naszej bolączki wielkich ogrodów, ale być może i nasza to wina, zawsze może być tylko trawa, tuje i drzewa i nie ma roboty, ale czy to jest ogród???
Niestety, ja nie wybierałam, ogrodu nie chciałam, ale jest i dbam, walczę, przeklinam, padam, podnoszę się, a czasami siedzę, jak w zaczarowanym ogrodzie. Wymaga wiele pracy i wyrzeczeń, nie tylko moich, bo np dzieciaki mają pomysły, a ja muszę! coś zrobić w ogrodzie, bo pilne i to mi się nie podoba, w związku z ogrodem
....a ostatnio u nas widzę, że ci co mają tyle ziemi pod ogród, sprzedają to developerom, sobie tak 4a zostawiają, czyli mniej pracy, a w koło powstają budowle wielorodzinne, hym... mogę i ja tak zrobić, jakby co...ale co potem?
Staram się nie żyć samym ogrodem, na szczęście mam taki organizm i osobowość, ze same to sobie regulują, ha ha
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
GorAna 19:13, 22 mar 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Irenko, pracusiu, aleś poszalała
Ja zaczynam od poniedziałku
Już nie mogę się doczekać wybuchu wiosny u Ciebie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies