Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 11:28, 02 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super, że relację dałaś z wyjazdu, cudnie pokazane

Tak po kawałku wstawiam, myślę, że warto. U mnie ciągle się coś dzieje, teraz muszę poczytać o nowym miejscu, gdzie wyruszam, dodam, że nie Hiszpania.
A od rana ruch, bo praca, a dziś wszystkie 3 psiaki szczepienia i odrobaczywienie. Ja w domku i klepię

moja córcia jest niesamowicie kreatywna, kulinarnie uzdolniona, szybka, jak kometa
na urodziny zrobiła pyszne 2 torty, bezowy i z mango
rzadko daję zdjęcia wnuków, dziś ciut poszaleję

rodzina stwierdziła, że robienie min, odziedziczył wnusio, ja stale jakieś robię; włosy kręcone mamy wszyscy

i oba torty i wnusia, wnuczek i córcia, też będzie impreza, ona i jej mąż 40 kończą....pyszne były!!!
i jak cudnie ozdobiła kwiatami z mojego ogrodu
te białe, nie wiem, gdzie znalazła

i uchachana 60-latka; stwierdziłam, że co rok jestem grubsza, ale absolutnie tym się nie przejmuję, bo jesień w zanadrzu i zgubię

i my 3 pokolenia
i widać, że ogród chyba ma się dobrze, choć zaniedbany
moja córcia lubi taki bardziej dziki, nie na tip top
jak nas nie było, dbali wszyscy o niego i o psiaki

jaka jestem dumna z moich dzieci, to mój największy sukces życiowy
i mam wspaniałego męża, z okazji 40-lecia małżeństwa i mojej 60-tki, wybyliśmy na tę wyprawę, jemu było trudno, ze względu na stan zdrowia, ale przeszliśmy to razem.



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:46, 02 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ciut rodzinnych, wczorajszych
wnusio...a tak niedawno, całe noce lulanie było, nijak spać nie mógł
teraz już chłopczyk, bardzo zdolny, po mamusi i tatusiu


dziewczyny

czeka nas ich impreza
musi być coś wyjątkowego, bo warci tego

i moi kochani
statyw gdzieś się posiał i na zmianę foty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:03, 02 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
nasza Sonia, skończyła 12 lat, dziś weterynarz wyliczył jej wiek ludzki, ma 84, laska jak na ten wiek; wspaniały pies, po przejściach; umie się uśmiechać, to rzadkość wśród psów
po ochłodzeniu odżyła nie myślałam, że mnie tak chłód około 19 stopni ucieszy

synek, synowa i wnuk
a synek wyjątkowy, czasami dumam, jak mi się udało z tym wychowaniem, że są tacy wyjątkowi, Elusia też


a rośliny wokół, samosiejki i tak sobie rosną, chyba fajnie


indywidualista, ma olbrzymi potencjał
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 12:27, 02 wrz 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Gratuluję: męża, dzieci, wnuków i .....ogrodu! Niech Wam się szczęści!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Mirka 13:08, 02 wrz 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wycieczka i rodzinka super.Fajnie jak rodzice są dumni z dzieci to że są wyjątkowe to nagroda za trudy wychowania.
Irenko teraz czas dla was.Wybierasz się na emeryturkę?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Dominika11 13:53, 02 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Wspaniałą sympatyczna rodzinka

Milka napisał(a)
wnusio...a tak niedawno, całe noce lulanie było, nijak spać nie mógł
teraz już chłopczyk, bardzo zdolny, po mamusi i tatusiu
haha mówisz - moja mam cały czas mówi, że swojego wnusia "nosi nadal w beciuku", a chłop ma teraz 17 lat - większy i od niej i ode mnie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:56, 02 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Milka napisał(a)

To nie tylko to, że nie byłaś zakręcona na zielono.
U nich każde 10 lat ma znaczenie w zieleni. Hajfa była pustynią na początku 20 wieku, a teraz to cudo, raj. A dalej tworzą. Woda odsalana jest używana do picia, natomiast ścieki przetworzone, do podlewania roślin, bardzo mi ta koncepcja do gustu przypadła. Myślę, że skoro jesteśmy na 3 miejscu od końca z zasobami wody, trzeba nowe rozwiązania stosować, korzystając z pomysłów innych, nawet, jeśli to kosztowne, bo inaczej Łódź zostanie np pustynią.
daleko nie szukać, niedawno czytałam, że jak tak dalej będzie szło to za kilka tysiecy lat w erze Ziemi, Europa bedzie pustynią ...
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:00, 02 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)

Ewa, córcia nie da radę, za młoda. Tam było dwoje 14-latków i ledwo zipali.
Upał i po 12km dziennie w skrajnych zmianach ciśnienia i temperatur, wykańcza.
New Dawn wycinałam do zera, bo chciałam wywalić, a ta i tak odrasta i znowu chce kwitnąć, muszę moim jakieś sensowne podpory zrobić, na razie nic nie wymyśliłam

A widzisz, szkoda. Pamiętam objazdówkę po Turcji i rzeczywiście była wykańczająca, pobudki co świt i cały dzień na nogach.

Słyszałam, że New Dawn jest hardcorowa i dlatego wybrałam ją na garaż, choć już miałam kupione pnące Wallerton Old Hall. Ale one za delikatne chyba na takie spartańskie warunki i posadziłam je w innym miejscu.
____________________
danuta_szwajcer 14:17, 02 wrz 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)

Wypad wspaniały
za 3 tygodnie kolejny na ogród mało czasu, bo tyle się dzieje. Ale żyje ogród
Wczorajsza urodzinowa ( zaległa- bo wyjazd), rodzinna i kameralna impreza, nie szalałam z okazji tego licznika na grzbiecie, ale on mnie nie martwi wcale, cieszy.
Dziś padapo powrocie 10 sztuk golasów wybiłam, psie kupy zebrałam, donice podlałam i tyle

dalie ciemne wyrosły na drzewa
mają pień, nie łodygę
tu my z wnusią dla porównania


Wyglądasz jak mamusia a nie babcia więc spokojnie możesz obchodzić "40" bo na tyle wyglądasz. Super fotki i super rodzinka. Bardzo dobry pomysł by rocznice i urodzinki takie jubileuszowe uczcić takim super wyjazdem bo to co zobaczyliście i przeżyliście to już Wasze na zawsze a i bardzo zachęcają do życia i apetyt rośnie na kolejne podróże i bardzo dobrze Miło Was widzieć szczęsliwych, uśmiechniętych, masz cudowne dzieci i wnuki, masz z czego być dumna Pozdrawiam aaa i córcia ma racje, że ogród taki dziki naturalniejszy i piękniejszy
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 14:28, 02 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
To ty młódka jesteś. Rodzina to fajna sprawa też miałam zjazd w jeszcze poprzednim tygodniu.
Miluś będę jeszcze wieczorkiem przy dużym ekranie bo to nie oglądanie na małym.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies