Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

anabuko1 11:19, 08 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Milka napisał(a)

Tak po kawałku wstawiam, myślę, że warto. U mnie ciągle się coś dzieje, teraz muszę poczytać o nowym miejscu, gdzie wyruszam, dodam, że nie Hiszpania.
A od rana ruch, bo praca, a dziś wszystkie 3 psiaki szczepienia i odrobaczywienie. Ja w domku i klepię

moja córcia jest niesamowicie kreatywna, kulinarnie uzdolniona, szybka, jak kometa
na urodziny zrobiła pyszne 2 torty, bezowy i z mango
rzadko daję zdjęcia wnuków, dziś ciut poszaleję

rodzina stwierdziła, że robienie min, odziedziczył wnusio, ja stale jakieś robię; włosy kręcone mamy wszyscy

i oba torty i wnusia, wnuczek i córcia, też będzie impreza, ona i jej mąż 40 kończą....pyszne były!!!
i jak cudnie ozdobiła kwiatami z mojego ogrodu
te białe, nie wiem, gdzie znalazła

i uchachana 60-latka; stwierdziłam, że co rok jestem grubsza, ale absolutnie tym się nie przejmuję, bo jesień w zanadrzu i zgubię

i my 3 pokolenia
i widać, że ogród chyba ma się dobrze, choć zaniedbany
moja córcia lubi taki bardziej dziki, nie na tip top
jak nas nie było, dbali wszyscy o niego i o psiaki

jaka jestem dumna z moich dzieci, to mój największy sukces życiowy
i mam wspaniałego męża, z okazji 40-lecia małżeństwa i mojej 60-tki, wybyliśmy na tę wyprawę, jemu było trudno, ze względu na stan zdrowia, ale przeszliśmy to razem.


Piękna i jak widać energiczna pani gospodyni.
Rodzinka super.To jest to co człowiekowi daje najwięcej wszczęcia i energii.
Torty wygladaja super.I pięknie udekorowane.I wszystkiego najlepszego przy okazji!
Dalie ładnie ci porosły.Ja tez mam ze 3 większe ode mnie.
Pozdrawiam Irenko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anda 11:27, 08 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Miłeczko, spóźniłam się, ale nadrobiłam Cudownie wyglądasz, co najmniej 20 lat młodziej
Rodzinę masz cudowną. Gratuluję i życzę zdrowia i wszystkiego, co najlepsze

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Milka 11:29, 08 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anabuko1 napisał(a)

Aniu bardzo dziękuję torty były pyszne. Te dalie mnie zaskoczyły, ale jestem zachwycona nimi. Buź
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:30, 08 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)
Miłeczko, spóźniłam się, ale nadrobiłam Cudownie wyglądasz, co najmniej 20 lat młodziej
Rodzinę masz cudowną. Gratuluję i życzę zdrowia i wszystkiego, co najlepsze


Ewo bardzo dziękuję.
Ja to już wszędzie mam zaległości, może jesienią i zima będzie więcej czasu, bo tak ciągle coś.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 11:37, 08 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Chrom naprawiony, więc fotka dla Ciebie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardenarium 11:39, 08 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
100 Lat Irenko. Dla Ciebie i dla Was 1959 górą



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
greg66 11:53, 08 wrz 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Milka napisał(a)







Irenko dużo zdrówka i takiego uśmiechu na całe życie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
AgnieszkaW 12:22, 08 wrz 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, wszystkiego najlepszego. Super masz rodzinkę

____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
dominika_ 12:53, 08 wrz 2019


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
100 latek i dużo zdrówka
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Milka 16:41, 08 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)


Wyglądasz jak mamusia a nie babcia więc spokojnie możesz obchodzić "40" bo na tyle wyglądasz. Super fotki i super rodzinka. Bardzo dobry pomysł by rocznice i urodzinki takie jubileuszowe uczcić takim super wyjazdem bo to co zobaczyliście i przeżyliście to już Wasze na zawsze a i bardzo zachęcają do życia i apetyt rośnie na kolejne podróże i bardzo dobrze Miło Was widzieć szczęsliwych, uśmiechniętych, masz cudowne dzieci i wnuki, masz z czego być dumna Pozdrawiam aaa i córcia ma racje, że ogród taki dziki naturalniejszy i piękniejszy

Danusiu, wyglądasz tak samo ze swoimi i tak trzymajmy.
Teraz kolejny wyjazd i zwiedzanie, z ciepełka w chłód.
A jeszcze przede mną impreza 18.09, aż się bojam...publiczna. Dzięki serdeczne za wszystko.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies